Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl szép nő összejöhet jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl szép nő összejöhet jó külsejű, humoros, intelligens, stílusos, de szegény pasival?

Figyelt kérdés

Akinek nincs diplomája, nem túl jó albérletben lakik és régi, lepusztult autója van?

Tegyük fel, hogy a nő is vonzó belső tulajdonságokkal bír.


2017. aug. 21. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekik nem szabad összejönniük a 2003. évi cxxxiii. törvény szerint.
2017. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel az Alexander- mágust, majd ő megmondja...
2017. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
76%
Retardáltnak lenni valami új divat vagy csak a gyk vonzza össz őket?
2017. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bárki összejöhet bárkivel, legfeljebb nem egyforman valószínü
2017. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
A belső kb. egyetlen lányt se érdekel, a döntő többség a külsőre és a pénzre utazik. Igen, még a nem túl szép nők is. Tehát ha nem vagy se jóképű, se pénzes, akkor finoman szólva bszhatod a dolgot...
2017. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

tegnap 22:52-es: és neked az véleményed, hogy te AZÉRT nem kellesz senkinek, mert nem vagy szép vagy gazdag???

Mert szerintem rajtad ezek sem segítenének, mert a te BELSÖD annyira visszataszító, hogy emiatt nem áll veled szóva egyetlen nö sem. Ezt meg onnan tudom, hogy amit és ahogy itt írsz a nökröl általánosságban, az egy bunkó, pirmitív, általánosító, nögyülölö lúzer belseje - és EZ AZ, amiért nem lesz sosem kapcsolatod, mert ez minden nöt visszataszít.

2017. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
79%
Itt bizony hatosnak ordító igazsága van...
2017. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

"és neked az véleményed, hogy te AZÉRT nem kellesz senkinek, mert nem vagy szép vagy gazdag???"


Őszintén? Ez egy elég komoly ok.

Hány jóképű vagy gazdag pasast látsz, aki huzamosabb ideig szingli? Egyet sem? Akkor miről is beszélünk?


"Mert szerintem rajtad ezek sem segítenének, mert a te BELSÖD annyira visszataszító, hogy emiatt nem áll veled szóva egyetlen nö sem."


Még szerencse, hogy aki elég jóképű vagy gazdag, annak semmit nem kell nyújtania belsőleg :) Neki el van nézve a megcsalás is :)


"Ezt meg onnan tudom, hogy amit és ahogy itt írsz a nökröl általánosságban, az egy bunkó, pirmitív, általánosító, nögyülölö lúzer belseje"


Aha, értem. Tehát aki nem hajbókol nektek, az nőgyűlölő. Aki nincs velünk, az ellenünk. Kongratyülésön, csodálatosan érvelsz :DDDDDDD


[link]


Innentől fogva valahogy nem tudtalak komolyan venni, az érzelmi alapú baromságaiddal.

2017. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 acelsziv ***** válasza:
88%

8: Nem baj, ha nincs senkid. Legalább nem szaporodsz.

Sajnállak, mert a lelked teljesen el van nyomorodva és már mindenben csak a rosszat látod. De ez a te utad, te választottad.

2017. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!