Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

NE trollkodjátok szét és privátokat sem kérek!

25 éves nő vagyok és sokkal (milliószor) jobban vonzanak a 10 vagy 20 évvel idősebb férfiak, de sehol nem tudok velük ismerkedni, egyetemista vagyok, a saját korosztályomban mozgok és/vagy már családosak. Én személy szerint ezt nem ítélem el, de zavar, hogy az okát nem tudom. Egyszer már kerültem ilyen korú férfival kapcsolatba és azt éreztem, hogy nem egynelő társként kezel.


2021. jan. 19. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Én korodbeli vagyok, de én is majd egyszer kb tíz év múlva egy kb 10 évvel fiatalabb nőt képzelek el a gyerekeim anyjának. Nincs ezzel semmi baj. A nagyszüleim közt is 10 év volt és jól megvoltak egy 46 évig tartó házasságban. A szüleim közt is 8 év van és jól megvannak bő 30 éve. Működhet a dolog.


Egyébként felmész Tinderre, beállítod hogy pl 32-45 éveseket mutasson csak és voala.


27/F

2021. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az idősebb férfiak tetszenek. L24 nem kérek privátot!
2021. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írj, és kibeszéljük!😉

45f.

2021. jan. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de sehol nem tudok velük ismerkedni, egyetemista vagyok, a saját korosztályomban mozgok és/vagy már családosak"


Pedig mindig azt olvasom a korodbeli nőkől itt a GYKn is, hogy pl társkeresőn simán ráír 15 évvel idősebb pasas, és ez mennyire bosszantja őket.


Én 41 vagyok, sportolok, vannak hobbijaim, mindenhol vannak korodbeli lányok, akik ismerkedni akarnak, azok gond nélkül szednek fel bármilyen férfit.


Az sem igaz, hogy mindenki családos, nagyon kitolódott a családalapítás időpontja mindkét nemnél, főleg a nagyvárosi, értelmiségi/diplomás körökben a nők is simán 35+ vállalnak csak gyereket a férfiaknál inkább 40+ akár a házasság is.


Az egy másik kérdés, hogy normális 12-20 évvel idősebb férfi nem nagyon fog megszólítani, mert pontosan tudja, hogy a korodbeli nők nagy része ezt zaklatásnak veszi, így valamennyire neked kell nyitni feléjük, hogy lássák, van "tataként" gondolsz rájuk. Ha ez megvan, akkor egy felnőtt férfi már átveszi az irányítást.

2021. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az idősebbek jöttek be mindig is . Sokan megszóltak érte ha ez kiderült , viszont a baráti társaságom javarészét is az idősebb korosztály képezi . Nők/Férfiak vegyesen . Nem sok , de az legalább igaz. Persze , van korombeli is .

Az eddigi 2 párom is onnan került ki.


Nekem a felfogàsuk és értékrendük jött be . Persze van kivétel is , mint mindig . Ezen korosztályban is van gyerek és normálatlan , de ez ugyanúgy (sajnos inkább túlnyomórészt) a 20+osaknál is fent áll.


Szóval azt mondom neked , hogy konkrétan ne keress okot igazán . Bejönnek és kész . Sokan el fognak ítélni , valahol őket is meg lehet érteni . Aki pedig olyan elsőre elfogad .


23/N

2021. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!