Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabban a nálam idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabban a nálam idősebb férfiak, tanárok "tetszenek", mi ez a hirtelen váltás?

Figyelt kérdés

Alapvetően ritkán tetszik meg valaki, viszont...


Eddig a velem egyidős, vékony srácok tetszettek, vagyis ilyen volt az "ideálképem", el sem tudtam képzelni, hogy idősebb fiú egyátalán megtetszen.Még az is furcsa volt számomra, hogy mások 24-26 évesekkel randizgatnak.


Egy éve azonban egyre többször veszem észre magamon, hogy 35 év körülni férfiak (magas, 180cm feletti, közepes, férias testalaktú, nem vékonyak, ahogy korábban), gyakran tanárok akik "megtetszenek".

Melletük kb. úgy néznék ki mintha a lányuk lennék ( 165cm, vékony testalkatommal) :D


Kedvesek, komolyak, műveltek (azonos érdeklődésiköreink vannak) de nem azok a "mindekivel bratyizós" típusok, akikért odavannak a diáklányok. :)


Nem tudom hová tenni ezt az hirtelen váltást, kicsit megkergültem vagy nem tudom... Szerintetek? :D



2018. jún. 6. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
mi vonz a 180 feletti pasikban, nem fèlsz hogy nagy a brânerúk es ha bevàgjàk fàjni fog, neked egy magamfajta 173 centis jo kaliberu es evjaratu srac kell F/27
2018. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is inkabb maradj a kaptafanal. Minek akarsz a nagy falatokba harapni, mikor fel semersz hozzajuk.


Irj egy privit az egyesnek!!! Keves vagy oda. Ez csak alomkep nalad, fantazia.



MOST!!!!

2018. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam... Pontosan ugyanígy, 17 évesen még egy 20 évest sem tudtam elképzelni, pedig már akkor is komoly kapcsolatot akartam és azóta is.


Aztán jöttek a csalódások meg a sok éretlen, idővesztegetős korombeli és 1-2 évvel idősebb... Nem tartom magam kifejezetten okosnak vagy bármilyennek, egyszerűen csak azt érzem, hogy mintha nem abban az életszakaszban és szellemi szinten tartanék, mint a korombeliek. Lehet, hogy egy korombelibe szeretek bele, de bakker...


Családot szeretnék, ehhez szeretnék elkezdeni fiatalon tervezni és olyan embert megismerni, akiben tudok bízni ennyire, mikorra eljön az ideje. Úgy érzem, hogy mihamarabb meg kell ismernem ezt az embert és nem a húszas éveim végén. Színházba akarok járni, tanulni akarok, az élet azon oldala érdekel, amit a legtöbb huszonéves tehernek és unalomnak gondol: a megállapodás, a munka, a család, a hosszú távú építkezés, a művelődés, a kiteljesedés... Közben meg unom a bulikat, a zajt, nem szeretem sem az alkoholt, sem a részegeket, nem akarok világot járni évekig, nem szeretem a felszínes bájcsevelyeket és úgy érzem, mintha nem lennék ide tartozó. Nem tudok a külcsínnek élni, de szeretem, hogy nem vagyok egy kislányos alkat, hanem van combom, mellem és izmom rendesen. Emiatt nem tudok vonzódni sem egy olyan férfihoz, akinek a férfias fizikuma mellé a megjelenése nem sugároz férfias érettséget és komolyságot, mert egy magamutogató konditöltelék, és ahhoz sem, akinek az alkatában nincs valami erős, férfias, igazán érett.


Ahogy kezd kiforrni az értékrendem és a magam stílusa, úgy finomodik egyre inkább, hogy kire vágyom és azt hol kell keresni. És sosem gondoltam volna, hogy valaha vonzónak tartom a 30-35-ös korosztályt (10-15 év korkülönbség), de igen, ott látok olyan férfit gyakrabban, aki mellett el tudom képzelni magam és aki mellett nem érzem azt, hogy ez nem az én helyem. Nem tudom, miért, de újabban a legtöbb korombeli mellett azt érzem, hogy ez nem az én helyem. Általában unom is a társaságukat.

2018. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az életünk során változik az ízlésünk szinte mindenben. Én nem tulajdonítanék ennek semmilyen különösebb jelentőséget. Majd észreveszel magadon más változást is, nem olyan nagy dolog ez. Tanárral azért ne gabalyodj össze, de távolról bárkit lehet csodálni. :)
2018. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
180 feletti... :D
2018. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Almodozz csak aztan nehogy vmelyik idos kanod eltitkolt felesege megtepjen😂😂😂😂😂
2018. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régen nekem az elveszett világ-sorozatból a sima arcú Melon tetszett, de aztán amikor felnőttem, rájöttem, hogy a Roxton is tök jó pasi. Meg még a Bűbájos boszorkákban , amikor először láttam, nem tudtam, nem értettem, fel nem tudtam fogni, hogy hogy választhatták Cole-t Phoebe mellé, miért nem valami jobban kinézőt választottak mellé. Később, amikor már szintén felnőttként megnéztem, rájöttem, hogy a Cole-nak baromi jó kisugárzása van, amit még tiniként nem vettem észre, és mióta felnőttként újranéztem azt a sorozatot, azóta nagyon tetszik az a színész.
2018. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy új hóbort, amit egyszer majd megunsz.
2018. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt még értem, hogy idősebb vonz, de azt nem, miért a magas? Attól, hogy magasabb, még nem biztos, hogy nagyobb a fütyije..és nem biztosa, hogy jobb párod lesz. Kisebb emberek is lehetnek jó férjek és családapák. Én már annyi kiéget és egyedül megöregedett nőt láttam, hogy nem is tudom sajnálni őket: Miért válogattak annyira 18 és 40 éves koruk között? Csak a magas kell, csak az orvos kell, stb...
2019. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok és nem tudom mi okozza... de vigyázz, nehogy valaki kihasználjon. És ne kezdj olyannal akinek felesége van, vagy a tanárod stb. Ha ezekre odafigyelsz szerintem nem olyan nagy gáz. Lesznek akik lenéznek ez miatt, de nem kell magadra venni.
2019. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!