Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a párotok elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párotok elmondja a hálószoba titkaitok a legjobb barátjának?Ha igen,ez nem zavar titeket,hogy kibeszél?Illetve való kibeszélni egyáltalán?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

én pasas vagyok, de eszem ágába nem jutna erről bárkivel is beszélni. Pedig van jópár haverom.

Ha meg a bnőm beszélne erről, nem zavarna.

2021. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen nem tudhatom biztosra, de őt ismerve merek bízni abban, hogy nem tesz ilyet. Szerintem elfogadhatatlan és szerinte is, én se teszek ilyet.
2021. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a nők sokkal jobban kibeszélik ezeket a dolgokat, mint a férfiak.
2021. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Én a legjobb barátnőmmel mindent megbeszélek. Kapcsolatom jelenleg nincsen, de ha bármelyik múltbeli partnerem kibeszéli a dolgainkat a legközelebbi 1-2 barátjával, az nem zavar. Szerintem jó, ha az ember ki tudja ezeket a dolgokat is beszélni valakivel, tanulhatunk is egymástól. Mondjuk én még fiatal vagyok, és elég tapasztalatlan, úgyhogy lehet, csak ezért - később már nyilván kevesebb lesz az “újdonság”, és nem érzem majd szükségét, hogy annyit beszéljek róla.
2021. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
#3 Ebben nagyon tévedsz. A környezetemben legalábbis a fiúk/férfiak is ugyanannyit beszélnek a témáról, ráadásul sokkal harsányabban is.
2021. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudhatom biztosra, de valahogy nem tudom elképzelni róla, hogy ilyenekről bezséljen a barátaival. Amúgy sem az a harsány típus, a magánéletünket megtartja magunknak. Én nőként a kapcsolatunk elején, amikor még minden új volt (nekem a férjem volt az első, neki nem én) akkor a legjobb barátnőmnek elmeséltem ezt azt, de egy idő után megtanultam ezt visszafogni és most már nem osztok meg ilyeneket senkivel.
2021. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Mi barátnőmmel kibeszéljük a pasijaink méreteit, hogyan dug, hogyan csókol stb. :D
2021. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem minden férfi ezt csinálja. Büszkék, ha basznak, el kell pletyizni, milyen gusztustalanságokra vették rá a nőt.
2021. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Biztos vagyok benne, hogy nem beszéli ki a nemi életünk a barátaival. Nem mondja el, hogy milyen a puncim, szőrtelenítés-e, milyen pózban szeretem, van-e orgazmusom, be szoktunk-e vetni játékokat stb. Ahogy én sem beszélem ki ezeket, a méretét vagy hogy meddig bírja az ágyban.

Ilyen mélységben ez nem tartozik senkire szerintem, és igen, rosszul esne, ha az lenne a téma a haverok között, hogy mekkorák a kisajkaim.

2021. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elmondják sokan
2021. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!