Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves csajok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves csajok miért tapadtok annyira a 40-50 éves faszikra?

Figyelt kérdés
Egzisztencia, pénz vagy más játszik közre?
2021. jan. 20. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Általánosítasz. Ez a buta emberekre jellemző.
2021. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge ne vegye magára.
2021. jan. 20. 15:16
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

Amilyen gyík a mai pasas felhozata, nem csodálom, hogy egy csomó 10-12 évvel fiatalabb nő keresi a társaságom.


40 kilósak vasággyal, nyafognak, pitiznek a csajoknak, tolják az incel/redpill baromságokat, semmi jövőképük nincs.


Nem mondom, hogy minden fiatalabb srác ilyen, mert aki nem így működik az ezerszer könnyebben csajozik ebbő húszonéves korosztályból, de a korcsoport 80%-a teljesen kuka, így a nők egy jó része keresi a 10-12, akár 15 évvel idősebb férfiak társaságát

2021. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Egy barátnőm tapad, azt mondta mindig fizeti neki a bácsija reggelit a mekiben.
2021. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 Ez most vmi vicc ugye? Cukrosbácsi?
2021. jan. 20. 15:28
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Soha életemben nem találkoztam még olyan fiatal nővel, aki nem hányt volna a puszta gondolatától is annak, hogy egy ilyen korú férfival ismeredjen/szexeljen. Sem munkatársaim között nincs olyan akiknek ez kéne, sem a barátaim között, sem a rokonaim között, sem pedig volt iskolatársaim között. A nők akikkel valaha találkoztam inkább kellemetlenül érzik magukat amikor egy ilyen kapuzárási panikos vén kujon elkezdi tenni nekik a szépet.


Ha lenne anyadon kívül olyan nő az életedben akivel beszélőviszonyban vagy, szerintem kb ezt látnád te is.

2021. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Huszonéves vagyok, az ismerőseim nagy része is az és érdekes módon egy ilyet se tudnék mondani. A többség a saját korosztályában ismerkedik. Ahol több a korkülönbség, ott is max 30-as a férfi.

Nem mondom, hogy nincs aki az apja korosztályára hajtana, mert van, de azért ez nagyon nem az átlag, hogy indokolt legyen ilyen kérdést feltenni.

2021. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%

Válaszolok én a csajok helyett.

40-es férfi vagyok.

Jól nézek ki, méretes szerszám, eszem is van valamennyi. Nem is anyámékkal élek. Rendszeresen jelentkeznek nálam 20-25 közötti nők.

Volt aki arra panaszkodott, hogy a korabeli srácok csak 1 alkalomra mennek. Vele pl 2 évig összejártunk.

2021. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

26 éves nő vagyok, szexkapcsolatban egy 40 éves férfival.


Hogy mit ad meg amit egy korombeli nem?

Nőnek érzem magam mellette! Nem csak arra megy, hogy ő kielégüljön hanem rám is figyel, akarja, hogy én is kielégüljek ja és viszonozza az orális kényesztetést!

2021. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
8# mert te aztán feleségül akartad venni... :D
2021. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!