Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem azt, hogy bejövök a műszakvezetőmnek ha nem voltam még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Jelenleg delelottos muszakban tanulok be egy honapig, de a leendo muszakvezetom aki a masik muszakban van, mar elso napomon mikor meglatott oda jott azonnal, az irodaban hozzam es udvariasan mosolyogva kedvesen bemutatkozott. Utana levo nap reggel mikor meglatott az irodaban nezett de mar zavarba ejtoen sot inkabb bamult, amikor a delelottos muszakvezeto beszelt velek o elotte, lattam felszemmel, hogy akkor is vegig nezett mar zavarba jottem, igaz mint pasi tetszik nekem de en nem szeretnek munkahelyi kapcsolatot. Felek ha atkerulok az o muszakjaba betanulas utan engem frusztral az ilyen. De mar hallottam olyan 'viccelodeseket', hogy elso latasra total belem zugott... Meg volt aki mondta, hogy bejovok neki... Nem akarok bunko se lenni mert alapjaban veve kedves vagyok de nem tudom, hogy kezeljem ezt a helyzetett...
2021. jan. 21. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
*velem
2021. jan. 21. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Friss hús vagy ennyi.

Ha van eszed nem kevered a munkát a magán élettel.

Amúgy, ha a főnököd az a munkahelyen csajozós típus, akkor nem te vagy az első, és az utólsó sem te leszel.

Azon se lepődnék meg, ha a kollégák már a fogadásokat is meg kötötték volna.

Persze, lehet, hogy a te főnököd más. Vagy nem.

2021. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam, amíg ott dolgoztam, nem volt semmi, de miután felmondtam olyan üzeneteket kaptam tőle, hogy még a telefonom is belepirult, de inkább nem is reagáltam rá.
2021. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy viselkedj vele, mint tennéd más férfivel, akinek közömbös vagy ill. aki neked közömbös. A kacsintgatását, bámulását ne viszonozd és ha hozzád akar érni, finoman húzódj el, hogy lássa, meddig mehet el.

Tehát - légy közömbös vele szemben, randevúra ne menj el, hivatkozz arra, hogy van barátod (ha nincs is).

Ffi.

2021. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!