Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sugar Daddy-k, ha vagytok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar Daddy-k, ha vagytok az oldalon, miért csináljátok azt, amit?

Figyelt kérdés

Nem éltétek ki magatokat fiatalon, vagy féltek az öregedéstől, és így fiatalnak érzitek magatokat?


Nem zavar titeket, hogy csak a pénzért vannak veletek azok a nők!?


2021. jan. 22. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Igen, fiatalnak érzik magukat, de a tükör az nem hazudik.

Nem hinném, hogy zavarná őket, hogy csak a pénzért teszik szét nekik a nők, vagy térdelnek eléjük. Csak a saját kielégülésük a fontos, és ezért hajlandóak fizetni is, ha amúgy nem tudnak nőt szerezni. Elég megalázó helyzet szerintem, de elég igénytelen emberek. Lehet megsértődni, a tény ettől még tény marad.

2021. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én még fiatalember vagyok, és szeretek ismerkedni a nőkkel, de ha megöregszem, akkor nem akarnék ilyen lenni, akkor sem, ha full gazdag leszek. Inkább házasságban akarok majd élni az akkori feleségemmel.
2021. jan. 22. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

43 éves vagyok. A feleségem 38. Egy huszonéves lány teste messze nem ugyanolyan, mint a feleségemé. Meg valahogy imádom nézni ezeknek a fiatal (általában nagy mellű, kis húsgombócokat választok) lányoknak a reakcióját, azt a kielégüléssel és meglepetéssel vegyített arcukat, mikor kinyalom Őket, mint parasztgyerek a lecsós tálat.

Nem érzem magam dominánsnak, nem is az a célom. Nem dagad tőle az egóm, mert nem alázok meg senkit. Nem érzem magam fiatalabbnak, sem hatalmasnak, hogy én ezzel a lánnyal bármit megtehetek ... mert tisztelem Őket.

Nem zavar, hogy pénzért van velem. Tudom .... hisz ez a cél.

2021. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok és csak azért, mert amúgy egy nő sem lenne velem.
2021. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!