Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok lennétek pénzért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lennétek pénzért a lelki támaszai egy srácnak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Elvégeztem a pszichológia alapszakot, 3 hónapig voltam asszisztens egy pszichológus mellett és inkább elmentem mérnöknek, annyira kiábrándultam a szakmából és úgy általában az emberekkel való munkából.


Ezzel azt hiszem, mindent elmondtam arról, hogy milyen a hozzáállásom a pénzért lelkizéshez.

2021. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

sajnálom!


A párod lelki támasza sem lennél?

2021. jan. 24. 00:35
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy jó párkapcsolatban a felek egymás támaszai, ha kell, akkor segítenek a másiknak, de ez még egy jó barátságra igaz. Ismeretlent viszont szerintem senki nem pátyolgatna, mert vannak számára fontosabb emberek, akikkel fontosabb a kapcsolatfenntartása és mindenki ereje és ideje limitált.
2021. jan. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Persze.

Pénz nélkül is lelki szemetesládának használ mindenki, hát még ha fizet is érte ;)


Csak viccelek.

Én szívesen meghallgatok bárkit, aki csak egy kicsit is rászorul.

2021. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

#4

Ez kedves. Én is nagyon rászorulnék.

2021. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem, ilyen lányt olyan helyen keress, ahol egyéb szolgáltatást nyújtó lányokat is. Állítólag vannak direkt ilyen barátnő feelinges csajok. Mások nem igazán vállalnák el ismeretlenül, mert lealacsonyítónak éreznék.


Egyébként, tényleg alap lenne a lelkiszemetezés egy kapcsolatban, de azt látom, hogy nem így szokott menni. A nők inkább a saját kapcsolatukat terhelő problémákat nem adják ki a társuknak, a férfiak meg a "nem férfias" dolgokról nem lelkiznek. Így aztán, egymás mellett élnek a párok, páratlanul...


#4: Ez komoly? Mesélsz magadról? Miért csinálod?

2021. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 off ugyan, de érdekelne, miért ábrándultál ki, mik történtek.

Kérdező: nekem olyan olyan a szakmám, hogy szolgáltatás közben beszèlgetünk, tehát ez közel áll hozzám, és fizetnek is.

2021. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lennék. Sok pszichológia tanulmánnyal és life coach végzettséggel nem áll távol tőlem a dolog:)
2021. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, ezért tanultam 5 évet az egyetemen.
2021. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6

Mert egyedül vagyok a világban és nagyon szükségem lenne valakire, hogy el tudjam viselni. Nem vagyok egy szörnyű ember.

2021. jan. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!