Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el újra keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el újra keresni az exem?

Figyelt kérdés
Novemberben szakítottunk (9 éves kapcsolat volt), én már túl vagyok rajta, már meg is ismerkedtem valakivel, viszont az elmúlt 3 hétben az exem mindig rám ír valamilyen ürüggyel. pl szilveszterkor is én voltam neki az első, akit felhívott. Én már nem akarok tőle semmit, lehet ő még szeret? Mit csináljak ilyen helyzetben?

2021. jan. 24. 11:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem is keresett. Biztos egyedül van. Megint. :D Ha rajtam múlik, így is marad.
2021. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!