Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fájó szívvel de el kell őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájó szívvel de el kell őt engednem?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozok így nem lenne egyszerű egy kapcsolat. Viszont van egy lány, akivel összejárunk néha szexelni viszont ő többet akar, mint szex. Tök jól elvagyunk, ha nem beszélünk, akkor hiányzik, de több évig még kint leszek. Nem tudok rá most sem energiát sem időt ráfordítani. Viszont, ha nem lenne nagyon hiányozna és lehet később megbánom majd, hogy elengedtem. Mit tanácsoltok?
2021. jan. 24. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Azért, mert ha annyira odalennél érte akkor nem a kifogásokon gondolkoznál (nincs energiád, időd rá - mintha a nő egy kölyökkztya lenne, nem pedig egy önálló ember), hanem a megoldáson. Mondanám, hogy költözzön ki ő is, vagy távkapcsolat, de ha ez benned nem merült fel, akkor ne fájdítsd a szívét, hagyd hogy túl tudjon lépni rajtad és találjon olyat akivel kölcsönösen akarják a kapcsolatot.
2021. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már felmerult benned a kerdes, innentől kezdve egyértelmű. Ha szeretnéd, akkor nem érdekelne semmi körülmény. Csak az lenne a lényeg, h vele legyél, ha tavkapcsolatban egy ideig, akkor úgy. Szóval hagyad szerintem.
2021. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!