Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dundi lányoknak hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dundi lányoknak hogy lehet barátjuk?

Figyelt kérdés

Nagyobb mellekkel kepzeljetek el.


[link]


Nem rosszból meg semmi, csak tényleg kivancsi vagyok. Hasonlo tulajdonsagokkal rendelkezem bar a mellem azert joval nagyobb es egyszeruen nem fer a fejembe hogy van egy baratom aki szeret es nem akar minden aron fele ekkorara fogyasztani.

Fura. Mas is van igy ezzel?


2021. jan. 24. 22:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
30%
Most lehet azzal jönni, hogy van mit fogni rajtad meg mittudomén, de ha szülni fogsz majd 1-2 gyereket kb. 150 kiló leszel.
2021. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:
16%
A férfiaknak mindenféle nő bejön, a vékony, dundi, csúnyácska, butácska,idősebb stb mindegy csak nő legyen. Most különösen menő, hogy 20 év körüli srácok 40 feletti nőt keresnek. De a duci lányok is azok. Nem is ismerek olyan duci lányt , akinek ne lenne párja. Talán jobban megközelíthetőbbek, közvetlenebbek, humorosabbak.
2021. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
31%
Nekem mindíg bejöttek a nagydarab lányok, arra szoktam gondolni ha egy vékony csaj beszólna valamit, csak rúgna egyet és elszállna a nagyszájú csajszika:)
2021. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
64%

11: senki nem mondta hogy szülni fog valaha is gyereket, felejtsük el hogy ez alapvető dolog

12: igazad van, sokkal könyebb megszerezni valakit akinek 3-an udvarolnak mint azt akinek 10-en én is ezt akartam mondani.

(Nyilván ez nem konkrétan a kérdezorol szól)

2021. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Huh hat azert jottek valaszok eleg rendesen. Na de megis. Nem undorito egy ilyet fogdosni marmint hogy puha meg ilyesmi. Szemely szerint nekem undorom van tole ha megfogom a csipom vagy a combom vagy tulajdonkeppen barmimet. Rosszul vagyok ha a baratom megfogja a derekamat szex kozbe, epp ezert nem is latott meg polo nelkul. (tudom hogy muszaj levenni mert ezzel csak artok a kapcsolatnak, mintha nem biznek benne de akkor is na ) Teszek erte hogy ne legyek ilyen, voltam mar sokkal dagadtabb is, csak nagyon nehezen olvadnak a kilok. (pajzsmirigyproblema, fogamzasgatlo)
2021. jan. 24. 23:07
 16/34 anonim ***** válasza:
58%

A képen látható csajszi vonzó, szexi.

Kedves kérdező, ha neked még nagyobb melleid vannak, az nálam már a dögös kategória.

És nem, nem rossz fogdosni... Párom is 80+ kiló, imádom az idomait markolászni 😉

2021. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
18%
Nem azt mondom hogy rajtam is 20 kiló feles elég volt de 10 es simán azt sem mondom hogy neked is fel év alatt le kell hogy menjen csak azt hogy ezzel nem érdemes takarozni hanem megjobban küzdeni
2021. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
17%
Ha ló nincs jó a szamár is... . Vagyis tehén....
2021. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%

Fölösleges ilyen kérdéseket kitenni, hiszen milliószor megvitattuk már ezen az oldalon, hogy mindenkinek más tetszik.

Valakinek a vékony, valakinek a sportos, valakinek meg a teltebb nők, igen. Semmivel nem vagy előrébb attól, hogy itt is kapsz olyan választ, akinek tetszik, meg utalkozo választ is. Van egy párod, neki tetszel, ő szeret. Ez a fontos, nem az, hogy másnak mi tetszik.

2021. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Miert kell valamilyen undoritoan negativ hozzaszolassal elbaszni a masik kedvet? Hmm? Az ilyen ,,tehenek,, megmegtalaljak maguk melle azokat a ferfiakat akik mellett igazi kis bocihercegnonek erzik megukat. Erre mar nem tudok mit mondani😂😂😂😂


egyebkent meg mindenkinek mashogy reagal a teste a gyogyszerekre stb. es mar fogytam is, csak joval lassabban es nem nem vagyok zugevo

2021. jan. 24. 23:30
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!