Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A dundi lányoknak hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dundi lányoknak hogy lehet barátjuk?

Figyelt kérdés

Nagyobb mellekkel kepzeljetek el.


[link]


Nem rosszból meg semmi, csak tényleg kivancsi vagyok. Hasonlo tulajdonsagokkal rendelkezem bar a mellem azert joval nagyobb es egyszeruen nem fer a fejembe hogy van egy baratom aki szeret es nem akar minden aron fele ekkorara fogyasztani.

Fura. Mas is van igy ezzel?


2021. jan. 24. 22:25
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Mar talaltam magamnak baratot, o egy jo 15 kiloval nehezebb mint en de na. Akkoris fura hogy egy 190 centis full jo pali osszejon egy 155 centis dagadt torpevel xd
2021. jan. 25. 18:59
 32/34 anonim válasza:
31%
Lehet fejben nem ép a pasi.
2021. jan. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
53%
Én is hasonló helyzetben vagyok, a 163 centis magasságomhoz 83 kg vagyok, és én is baromira nehezen hittem el, hogy a 183 centi magas, vonzó, erős kisugárzású párom, akinek előttem többségében vékonyabb barátnői vannak, engem akar. Ez önbizalom kérdése, nekem ő nagyon sokat segített, hogy elfogadjam magam, és hogy egyre szebbnek, vonzóbbnak, szexibbnek lássam magam. Az elején kb. hülyének néztem, hogy ugyan mit eszik rajtam, de bebizonyította, hogy tiszta szívből szeret engem így, ahogy vagyok, minden nap érezteti velem a szerelmét. Szóval, örülj neki és fogadd el, hidd el, hogy így is lehet téged szeretni :)
2021. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én is elfogadnálak ha így nézel ki mint a képen a csaj és még nagyobbak is a melleid ahhh:)
2021. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!