Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diplomás lányok,kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás lányok,kellene nektek egy szakmunkás fiú?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 05:17
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
35 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
80%
Az én barátnőm diplomás szóval nem lehetetlen.
2021. jan. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Egyik barátnőmnek több diplomája is van és nagyvállalatnál osztályvezető. A férje meg asztalos.
2021. jan. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim válasza:
99%
Diplomás vagyok mégis 3x többet keres a szakmunkás barátom mint én.
2021. jan. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
99%
Nem ezen múlik egy ember értéke és értelmessége.
2021. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
34%
De azért valljuk be nem illik össze egy intelektuálisan más szinten lévő egy kevésbé képzett emberrel. Miről beszélgethet egy mérnök egy asztalossal a mindennapokban? De persze nem lehetetlen
2021. jan. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%

5-ös:

Már miért lenne köze a szakmáknak a mindennapi beszédtémákhoz?

Én pl. programozást tanulok, a párom orvos. Ettől függetlenül mindig tudunk beszélgetni bármiről. Mindezt úgy, hogy a párom egyedül egy filmet nem tud letölteni, annyira informatikai bushman, én pedig erősen biológiai ismeretek hiányával küzdők (gimibe nem volt bioszom, általánosba pedig utáltam és épp, hogy átmentem belőle). Ettől függetlenül tök jól elvagyunk a mindennapokba, és mikor megkérdezzük milyen volt a másik napja, meghallgatjuk egymást. Ő nem érti amit én mondok, én se értem amit ő mond, de ettől függetlenül jó hallani a másik hangját és jó látni ahogy belelkesedik.

(no, meg kicsit tanulunk is mindig, pl. mikor húszadszor magyarázta el türelmesen, hogy mi a sclerosis multiplex, akkor már tudtam miről van szó :D)

Nem a szakmánk körül forog az életünk, minden más témát meg tudunk beszélni. És én ugyanígy vagyok apámmal is, aki egy szimpla asztalos, és órákat tudunk fecsegni az irodalomról, mert ő nagyon sokat olvas és mindig csak tátott szájjal bámulom mekkora tudása van, holott "csak egy szakmunkás".

Nagyapám szintén szakmunkás volt és hihetetlenül okos. Ács felmenői voltak, de ő már csak valami vasgyári felügyelő volt. Ennek ellenére SOHA nem láttam veszíteni sakkba, mert olyan logikája volt, hogy azt senki sem überelte. Ettől és a korkülönbségtől még mindig tudtunk beszélgetni, és nem csak a tipikus "hogy vagy? Hogy megy az iskola" témákat.

2021. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
5. Nekem PhD-m van és mellette még 5 mesterszakos diplomám, a páromnak meg érettségije van és egy OKJ-ja. Semennyire nem érzékelhető a különbség a mindennapokban, sőt, én is rengeteget tanulok Tőle.
2021. jan. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt akartam írni, mint a 3as.

Nekem közgáz diplomám van, mérlegképes könyvelő vagyok.

Férjem villanyszerelő egyéni vállalkozó. 3x annyit hoz haza, mint én...

2021. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Persze :)

Diplomám van, a párom pedig autószerelő. Még akkor jöttünk össze, amikor tinik voltunk az tény, de azóta is sokan kérdezik ezt meg tőlünk is

2021. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem műveltség nem csak a papírok teszik mondjuk egy okos ember meg használja ki a lehetőségeit arra hogy diplomát szerezzen ne legyen rest
2021. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!