Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy diplomás jól menő ügyvédnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás jól menő ügyvédnő összejönne egy még érettségivel sem rendelkező Ács-állványozó szakmunkással?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen 😊 engem pl. Az érdekel hogy milyen vagy nem pedig az hogy mivel foglalkozol
2020. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet csak nem ács
2020. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Szexre.
2020. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1

Te ügyvédnő vagy? ;)

2020. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megesik, de sztem nem jellemzo. Altalaban athidalhatatlanok az intellektualis kulonbsegek.
2020. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Legkapósabbak: ács, kovács, szakács, takács.
2020. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők vagy csak felsőbb körökből ismerkendek vagy pedig mivel ők már kb. mindent elértek az életben pont nem érdekli őket, hogy te mennyire vagy sikeres, mert mondjuk már rosszul vannak a karrierist törtető pasiktól ezért inkább már a szerelmet keresik.
2020. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy ács 2x annyit is megkeres
2020. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Dugni biztos, hosszú távra ha jót akar magának, nemigen.

Tudni illik általában az történik, hogy a butábbik fél húzza le az okosabbat és nem az okosabb húzza fel a butábbikat.

2020. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én diplomás vagyok, bár nem ügyvédnő. Mindenféle szakmájú, rangú és intelligenciájú pasival volt már dolgom.

Nagy általánosságban a kevésbé iskolázott emberek határozottan jobb partnerek, érzékenyebbek, érzelmesebbek, kevésbé egoisták, kevésbé lekezelőek.

2020. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!