Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » PASIK! Szerintetek egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Szerintetek egy csaj legyen, törékeny vagy inkább erősebb aki pl. megtudja védeni magát?

Figyelt kérdés

jobban kifejtve:

törékeny, gyengébb, nem tud behuzni egy pasinakv meg hát értitek..


vagy


erősebb, betud huzni egy pasinak, megtudja védeni magát (nem biztos de jobban behúz, meg stb...)


pasik??!


2010. aug. 15. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

azt szeretem ha törékeny kis gyengéd :P

16/f

2010. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
törékeny.. bár ha nem egy izomhegy akkor kemény is lehet :D
2010. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hülye kérdés, de am törlkeny

19/F

2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*törékeny
2010. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 15. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én nem szeretnék törékeny csaj lenni,és sajnalom is őket valamilyen szinten.nem egyszer kellett már megvédenem magam,és sokkal több mindent is elér az ember.

2010. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem a lovagias, védelmező férfit hozza elő ha egy lányon látszik, hogy törékeny. Komolyan. Imádom ha megvédhetem a lányokat fizikai veszélyektől a saját testem nagyobb erejével...


De a sportos lányokat is szeretem. Ha be tud húzni egy lány nekem, akkor én rá felnézek. Szerintem ez is nagyon jó tulajdonság.


Talán az ideális amire én szavazok az az, hogy legyen a csaj talpraesett, aki ha netán egyedül van akkor mást is tud mint sikítani segítségért, de ha én mellette állok, akkor egyikünknek se jusson eszébe az a variáció, hogy esetleg ő védjen meg engem és ne fordítva... Ilyen mellett töketlennek érezném magam :D


22F

2010. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nah igen

utolsó nagyon jó válasz volt :)

én valami ilyesmi vagyok..

szeretem ha megvéd egy pasi mert védtek már meg és jól esett.. biztos "fájt volna valamim" ha ő épp nincs ott.

De én igenis sportos lány vagyok.. kézizek ami azért nem egy gyenge sport.. durva és ettől megerősödtem.

Köszii :)

2010. aug. 15. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én az "erősebb" csajokat kedvelem..de azért pasikkal ne verekedjen(esetleg csak csajokkal:D)

szal ha nem vagyok vele akkor védje meg magát:)

2010. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az erősebb csajok jobban tetszenek. Persze attól is függ mennyire erős, egy határ fölött inkább már undorodom.

21f

2010. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!