Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom másra is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom másra is?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok van egy férjem 3 éve és egy 2 éves kislányunk. Alapvetően boldog vagyok. A férjem a legjobb ember,akit ismerek és a szex is működik. Jó a kapcsolatunk. Igazából nem is értem, hogy miért történik ez velem most. Fiatalabb koromban nagyon bulizós és pasizós voltam és nem igazán kötöttem le magam senkivel. Úgy gondoltam mindig is, hogy az ember nem monogám. Mindig volt 1-2 partnerem. Aztán jött a férjem megszerettem szerelmes lettem,de ő teljesen más eszméket képviselt,így muszáj volt hozzá alkalmazkodnom. Szóval már 4 éve hűséges vagyok és kezdem furán érezni magam. Talán hiányzik az izgalom és a szenvedély. A flörtölés.Sajnos jelen helyzetben nem igazán tudjuk ezt bele csempészni a hétköznapokba. Teljesen más munkarend, kisgyerek,akivel foglalkozni kell stb stb. Szerinte ez így oké... szerintem meg nem. Amikor együtt vagyunk az jó,de egyre kevesebb van. Az elmúlt hónapokban sajnos észre vettem a férfiakat is körülöttem,de próbálok mindenkit kerülni, viszont szerintem ez így nem normális, hogy menekülök az ilyen helyzetek elől. Nem járok szórakozni már baráti társaságban sem,mert attól félek, hogy csinálok valami hülyeséget...,ha el is megyek nem iszok alkoholt és hamar távozom. Kezdem úgy érezni, hogy unalmas az életem minden téren,nem segít ezen a koronavírus sem...,mert ugye beülni sem lehet sehová stb. Ma vétettem egy kisebb hibát. Van egy fiú barátom már 12 éve. Tényleg csak barát,sosem volt köztük semmi,a férjemen kívül ő az egyetlen férfi,akivel szoktam beszélgetni. Na szóval flörtöltem vele,de persze azt hitte, hogy szórakozok, ezért bele ment a játékba. Csak aztán leesett neki és megkérdezte, hogy amúgy mi a helyzet itthon, hogy ilyen vagyok.Persze jött a fejmosás, hogy térjek már magamhoz. Itt már nem csak rólam van szó és nagyon rosszul éreztem magam az egész miatt. Hála istennek megértette meghallgatott. 12 év alatt eléggé ismer már. Szóval annyiban maradtunk, hogy nyomjam el magamban...Férjemmel erről nem lehetne beszélni,mert annyira konzervatív, hogy rögtön nyitná az ajtót, hogy na akkor mehetek...

Hogy lehet ezt elnyomni,elfelejteni?



#Izgalom hiánya
2021. jan. 27. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
sehogy.te ilyen beállitottságú vagy,ez a házasélet,gyerek nem neked való.és igen unalmas élet amiben szenvedsz...f
2021. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom mit értesz flört alatt, de alapvetően szerintem azt nem tilos egy kapcsolatban. Sőt, egy kicsit kell is, önbizalmat ad, hogy azért még nem szűntél meg nőnek/férfinak lenni. Persze itt most nem a nagyon nyílt szexuális célzásokra gondolok, hanem inkább a finomabb módszerekre, ezért nem mindegy ki mit ért alatta.

Normális, hogy mást is észreveszel, nem vagy vak. Ami számít, hogy nem teszel semmit, nem csalod meg a párod.

2021. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy. Csak rosszabb lesz vagy megkattansz agyilag, mint a katolikus papok.


Remélem azért az ilyeneket olvassák a szexkapcsolatellenes, hűségbu2i emberek is...

2021. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Valahogy oldjátok meg, hogy kettesben tudjatok lenni, új szituációban!

Menjetek el pihenni, szórakozni.

Ja és próbáljátok ki a szerepjátékot, hátha segít.

2021. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Bezzeg mikor olyan kérdés van kint, h összejöjjön-e valaki egy ribivel, vagy csak megkérdezné a férfi h milyen a nő szexuális múltja megy a kardoskodás, hogy persze, hisz megváltozik az ember stb, és ne mondja el h milyen, az már a múlt, köze nincs hozzá.. fent leírva látszódik egy jó példa, hogy mitörténik amikor eltitkoljuk az igazi énünket.
2021. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ribi mindig ribi marad és még bolond is vagy, hogy gyereket vállaltál..szegény férjed...
2021. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Rohadt férfiak..
2021. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%

#8-asnak igaza van. Aki ilyen beállítottságú az nem fog megváltozni egycsapására csak azért mert elvették feleségül meg lett egy gyereke.

Mit csinálj? Semmit. Vagy tarts szeretőt aminek az a hátárnya hogy ha kiderül akkor ki leszel dobva mint macskát szarni (és még finom voltam) vagy válj el és újra dughatsz bárkivel kedvedre.

Ennek a házasságnak amúgy sem sok jövőt jósolok így. A "legjobb fiúbarát" -ról meg még nem is beszéltem.

A férjed helyében már ezért kidobtalak volna.

2021. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ennyi példás életű tökéletes ember gyűlt itt össze. Amiatt,mert szexuálisan kicsit többet szeretnék,mint amit jelenleg kapok, ezért lennék már ribi? Anyának meg jó vagyok. Nem én állítom ezt sem,hanem a környezetem. A férjem szeret én is szeretem,nem fogom megcsalni csak valahogy fel kéne dobni a dolgokat. A férjem jól tudta, hogy milyen vagyok, mivel eredetileg ő is csak egy szexnek indult. És itt jön a kettős mérce ugye...neki is az voltam akkor. Na mármost a teremtés koronáinak lehet? Ők nem lesznek emiatt "ribik"? Bezzeg,ha ő kalandozna el fejben az tök rendben lenne ugye? Egyedül a 4-es válasza volt számomra hasznos. Neki köszönöm. Nem csaltam meg a férjem és nem is szándékozom,de érdekesnek találtam ezeket a tanácsokat, hogy tartsak szeretőt meg válljak el. 😂🤦 Mindenesetre nem csalódtam a megkeseredett férfiak véleményében.🐒
2021. jan. 27. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!