Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen kapcsolatban mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolatban mi a megoldás? (Szeretem, de másra vágyom, mint ami van. )

Figyelt kérdés

Itt kifejteném, hogy ne értsük félre egymást:


Még konkrétan nem járunk, csak afelé haladunk. Viszont állóvíznek érzem a kapcsolatot, nem haladunk egyről a kettőre, alig tudunk találkozni (heti 1x), és egyelőre nem is látok benne hajlandóságot arra, hogy közös programokat csináljunk. Minden nap van egy kevés kommunikáció, hol 1 órás telefon, hol csak 1-2 mondat a neten. De gondolunk egymásra mindig.


Nem érzem, hogy ez az alakuló kapcsolat fejlődne, nem tudom, hogy mit kellene tennem, viszont van egy nagy baj... hogy kezdek szerelmes lenni. Mégis úgy érzem, hogy nem azt adja, amire vágyok, pl. hiányzik ő maga, keveset tudunk talizni, közös programokban is hiány van és én naponta is többet szeretnék vele beszélni.


Épp az előbb jött rám a bőgés egyszerűen azért, mert hiányzik! :((


Nem tudom, hogy mit tegyek, én szeretném őt, szeretnék vele lenni, de úgy érzem, hogy egyelőre nem mozdul semerre a kapcsolatunk.


- Ha kilépnék belőle, akkor magamat hibáztatnám, hogy miért adtam fel és miért nem voltam türelmesebb, mert lehet, hogy csak türelmesebbnek kellene lennem. (2,5 hónapja ismerem.)

- Ha meg nem lépek ki, akkor úgy érzem, hogy megöl a hiánya, hogy látni akarom, hogy vele akarok lenni, de mégsem lehet. :((


Adjatok tanácsot, mit lehet ilyenkor tenni? :((

Nagyon szomorú vagyok. :(



2014. ápr. 1. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat alapja a kommunikáció - legalábbis így kellene lennie, csak így működik. Legközelebb, ha találkoztok, ültesd le, és mondd el neki, mi a gondod. Teljesen érthetőek az elvárásaid, a vágyaid, de ha azt várod, hogy majd ő gondolatolvasó lesz, akkor nagyon el vagy tévedve.
2014. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok??
2014. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én 25, ő 29.

Viszont én elég tapasztalatlan... most ha ezért lehülyézel is... :s

2014. ápr. 1. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye. Beszéld meg vele, hogy hogy érzel. Sikerülni fog, szorítpk nektek.
2014. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nagyjából ezt elmondom neki, mint amit leírtam, azzal nem lőhetek nagy bakot? Még nem voltak köztünk ilyen "nagy érzelmi vallomások" (ezt direkt idézőjelbe tettem). Egy pasi nem ijedni meg az ilyen kijelentésektől?
2014. ápr. 1. 19:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idősen megijed attól, ha te megosztod vele a véleményedet és az aggályaidat, igényeidet, akkor hidd el, nem való párkapcsolatra.
2014. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet legközelebb megpróbálom ezt neki leecsetelni. :(


Még várom a véleményeket!

2014. ápr. 1. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk (bár fiatalabbak vagyunk nálatok). Most megegyeztünk, hogy hagyjuk ez a fenébe, mert 400 km távolság áll közénk, de tudom, hogy 2-3 hónap múlva úgyis ismét meg lesz a nagy egymásra találás, mert fél éve így megy, hogy hol "együtt", hol nem... ( "állóvízhelyzet" itt is meg van). A mi helyzetünket ráadásul még pár dolog nehezíti ezen kívül :( De próbáld meg elengedni, ha nem megy, az valószínűleg azért van, mert érzitek, hogy összetartoztok. Hidd el, van ilyen!!
2014. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mond el neki, amit itt irtál.

Ahogy a mondásban is benne van: "Néma gyereknek az anyja se érti szavát." Felnőtt ember, megfogja érteni.

15/l

2014. ápr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tehát igen egyszerűen: lapát. Ha egy férfi nem hozza le a csillagokat is az égből az első 3 hónapban, akkor felejtős. 40F
2014. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!