Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor ismerted meg életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismerted meg életed szerelmét, és hol?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, hogy együtt vagytok e még. Miért szerettél bele - és miért ez az illető a nagy Ő számodra a mai napig.

2021. jan. 27. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Facebook-on ismertem meg, ismerőseim ajánlották, hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, mert hozzám hasonlóan furcsa személyiségű. Sajnos már nem vagyunk együtt, de a mai napig úgy érzem, hogy életem végéig vele tudtam volna maradni. Három csodálatos évet adott nekünk a sors.

25/F

2021. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Tinderen ismertem meg, több mint fél éve vagyunk együtt. Nem ecsetelném, hogy miért szeretem mert egy regény kerekedne :D
2021. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Bár már nem vagyunk együtt, de egy koncerten ismertem meg kb 6 évet voltunk együtt. Azért mondom, hogy a nagy ő mert utolsó évig szinte tényleg 0 konfliktus volt közöttünk. Semmi vita mindent meg tudtunk beszélni. Az első nagy balhé után viszont szetmentunk...
2021. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
2015-ben munkahelyen. Azóta is együtt vagyunk.
2021. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Még pár évtized, és talán kiderül.
2021. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
51%
Szebben mondva, mint egy regényben! Az volt, hogy fogadtak a haverjaival, hogy valaki ismeretlent le kell smároljon. Én lettem a kemény kiválasztott. Mai napig együt vagyunk, lassan már 5 éve...
2021. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
18 évesen, a barátjával jártam. Miután megismerkedtünk, gyorsan szakítottam is, aztán jöttünk össze, fél év múlva össze is házasodtunk. Most lesz a 25. házassági évfordulónk tavasszal. :)
2021. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Én anno 1999-ben, a gimnázium által szervezett nyári táborban ismertem őt meg. A tábor egy olasz, Jesolo nevű üdülőtelepülésen volt, nem messze Bibiónétól. Nem hittem volna akkor még, hogy ő lesz életem szerelme...de sajnos ő lett.

Azóta sok idő eltelt, és még mindig csak ő kell nekem :'( remélem, a te sorsod szerencsésebben alakul...

2021. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Gimiben osztálytársak voltunk, akkor ismertük meg egymást. Most ugyanoda járunk egyetemre, együtt lakunk. Azèrt szerettem bele, mert vicces, okos ès hasonlóan gondolkodik a világ nagy dolgairól, mint èn. Ugyanazok a cèljaink az èletben , most a karantèn miatt a nap 24 órájában egy házban, sőt egy szobában vagyunk, nem megyünk egymás agyára, ès úgy èrzem, egyre jobban szeretem minden nappal, amit vele töltök. Ezèrt ő az èn nagy Ő-m. :)
2021. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

1 - es: Jönni fog majd az igzi nagy Ő, és el fogod felejteni a nag szerelmedet!😊

Tinder? Gratulálok! Manapság már tényleg sok boldog kapcsolat alakul ki a. internetes társkeresésnek köszönhetően is!

2021. jan. 28. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!