Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzalom boldog párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom boldog párkapcsolat ellenére?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt párommal, szeretjük egymást és egyre jobban működik minden, hisz ennyi iďő alatt kiismeri az ember a társát. Neki is vannak tulajdonságai amit én nem szeretek,fordítva ugyanúgy,de ennek ellenére elfogadtuk egymást.


A probléma csak az, hogy van egy férfi, akit régebb óta ismerek mint páromat..röviden: olyan kémia és vonzalom van köztünk az első perctől, mint nekem még senkivel nem volt, egyszer megtörtént "az" is. Már akkor is megbeszéltük, hogy kapcsolat nem lehet belőle.


Mostanában egyre többször botlok bele úton-útfélen, hiszen egy településen lakunk, pár hónapja kezdődött ez. Közös baráti társaság, bulik, stb., úgymond elkerülhetetlen.

Újra bepróbálkozott, tudom hogy csak egy szavamba kerülne, és itt lenne. Hűséges vagyok és maradok is páromhoz, viszont sajnos sokat gondolok rá, és nem értem hogy jutott ez eszébe pár év elteltével.. a kémia köztünk még mindig hihetetlen, szinte izzik a levegő ha látjuk egymást. Borzalmas embernek érzem ettől magam párom miatt.

Tanácsok,tapasztalatok,tippek?



2021. jan. 28. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdtél vele és még egyszer lefeküdnél? Akkor azt kell tenni! Nem akarsz vele lefeküdni? Akkor ne feküdj le vele! Mit tudunk segíteni ebben?
2021. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor inkább próbáld meg kerülni, tiltani ahonnan csak lehet. És marha gyorsan felejteni.
2021. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha ténylegesen hűséges és tisztességes akarsz maradni a párodhoz, akkor a másik férfival meg kell szakítanod minden kapcsolatot. Külöben nem tudod majd elfelejteni, és előbb-utóbb el fogsz csábulni.
2021. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegeneknek kéne ebben segíteni, mert nem tudod magad leállítani, akkor engedd el a szerencsétlen barátodat, mert ebben csak ő húzza a rövidebbet.
2021. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Alessandro10 ***** válasza:
77%
Hagyd el a párod! Megérdemli, hogy tisztességes nőt találjon maga mellé!
2021. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Úgy ahogy a 4es mondja,enged el a barátodat,ha a másik után epekedsz.

Lehet normálisabb nőt fog kapni.

2021. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Savlekotő ***** válasza:
31%
Hogy lennél hűséges megcsaltad másra gondolsz.. Miért akkor kaptok észbe h dolgozni kell otthon a kapcsolaton mikor már bárki a ki szembe jön felizgat.. Ha nem ez a csávó jön a következő,a következő. tisztegesebb előbb kilépni nem az amit te csinálsz.
2021. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol ertem akkor a mostani parod elott volt a hancur. Akkor viszonylag egyszeru a megoldas, nem mesz oda, ahol o is ott van.
2021. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8as,igen, bő egy évvel előtte.

Egyébként köszi azoknak, akik a tisztességes nő dumával jönnek. Párom mindenről tud, mivel mindent őszintén megbeszélünk egymással. De jó hogy egyből megy az ítélkezés. 😊

2021. jan. 28. 17:48
 10/19 Savlekotő ***** válasza:
75%
Azt is tudja h más phaszin jár a fejed h lefeküdnél vele,de ha ö csinálná már nem tetszene ugye..
2021. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!