Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lehetőséggel élnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehetőséggel élnél?

Figyelt kérdés
Biztos, erős párkapcsolat 3 éve, ahol nagyon nagy a szerelem, de abból áll, hogy a férfi reggel elmegy dolgozni, addig a nő otthon főz, mos, takarít, boltba jár, papírokat intéz, várja haza a párját, minden este együtt vannak plusz a hétvégék is, vagy a független, élni akaró, jövök-megyek, itt buli ott buli, kocsikázgatás, utazgatásos "életmód"?
2021. jan. 28. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2021. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Kérdés: miért nem együtt élik meg a jövés-menést?
2021. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi. Bár lehet azért, mert már 30 közelében vagyok és lassan családot tervezünk. Nekem ez az itt buli, ott buli sose volt az éltem része.
2021. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Savlekotő ***** válasza:
100%
Lehet a kérdezőnek az a baja h a háztartást viheti maximum,ettől minden normális nő bekattan,..
2021. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyiket te szeretnéd, ezt idegenek helyetted nem tudják eldönteni.
2021. jan. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!