Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha naponta többször rám ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha naponta többször rám ír egy férfi akkor őszinte lehet az érdeklődése?

Figyelt kérdés

Ha épp megszakad a beszélgetés, akkor pár óra múlva újra ír. Párszor már mondta, hogy ő komolyabb dolgot szeretne/tervez velem és én vagyok az első akinek ír, stb. Rosszul esik neki, hogyha nem írok azt mondja rossz amikor nem beszélünk.

Ebből már gondolhatok valamire vagy ennyi alapján még lehetek unaloműző is?


2021. jan. 30. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak akkor csinálnék ilyet egy lánnyal, ha tényleg nagyon nagyon érdekelne.

F/20

(De előfordulhat hogy van valaki olyan ravasz hogy tudja ezt)

2021. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért ne gondolná komolyan?

Miből gondolod azt, hogy komolytalan? Mindenkit rosszhiszeműnek gondolsz, vagy csak ezt a férfit?

2021. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, azért írni valakinek nem olyan megerőltető, hogy szándékot sejtsek mögötte. Engem az zavar inkább, hogy "rosszul esik neki, ha nem írok".
2021. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én minden aktuális lánybarátommal ezt csinálom, nem feltétlen jelent bármit is

de hát te tudod miről beszéltek meg h merre felé tart a szitu, meg h bejön-e neked

2021. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2021. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
majd 5 év múlva kiderül.. de inkább ellene fogadok mint mellette.
2021. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. A dugásért is képes sok ember, sok dologra. Sosem értettem, hogy miért ilyen jelekből szűrnek le emberek következtetéseket és miért nem a beszélgetés tartalmából, szintjéből.
2021. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat: mindig keresett stb stb, aztán folyamat ismerkedett másokkal is

ha megelégeltem, sírt utánam, hiányolt (miközben ugyan úgy ismerkedett)

2021. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk. Van aki komolyan gondolja, van aki meg szórakozásból csinál így, többel is egyszerre.
2021. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!