Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy elvesztettem a bizalmat a pasi iránt aki tetszik?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nyomul rám egy pasi, aki nekem is tetszik. Sokszor odajön ahol én vagyok, már messengeren is tartjuk a kapcsolatot. Majdnem minden este későig beszélgetünk. Már megbeszéltük hogy mind a ketten tetszünk a másiknak és hogy majd elmegyünk ide-oda, ha majd lehet. Tegnap bejött hozzánk, de már nem voltam bent, viszont megbeszéltük hogy este beszélünk messengeren. Mikor láttam hogy elérhető, ráírtam, de nem is látta az üzenetemet, viszont órákon át fent volt, de az én üzeneteimet nem olvasta el, ezért elmentem aludni. Reggel láttam hogy későn írta hogy most elérhető és hogy elaludt mert olyan fáradt volt. Nem értettem a dolgot, mert én úgy láttam hogy fent van messengeren, de nem tudom hogy igazat mondott-e. Én két dologra gondolok, az egyik, hogy fent volt és egy másik lánnyal levelezett, aztán csak azt hazudta, hogy elaludt. Bár azt nem értem, hogy miből gondolta hogy nem veszem észre hogy fent van. A másik az lehet, hogy belépett, de elaludt és belépve maradt a messengeren. Viszont én úgy gondolom eljátszotta a bizalmamat, és lehet más lánynál is próbálkozik, de akkor nekem felejtős az egész. A baj csak az, hogy én már kezdtem magam beleélni és érzelmileg is kötődtem és bizalmas dolgokat is elmondtam neki, igaz ő is. Valaki járt már hasonlóan?

#szerelem, kapcsolat, ismerkedés, bizalom, becsapás,
2021. jan. 30. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

1, Ha ettől elszáll a bizalmad, akkor ne is ismerkedj. Ennyire toxic csajra nem sok pasinak van szüksége.

2, Simán egy csomó ember ledobja a telefont, aztán alszik. Nálam is sokszor előfordul.

3, Milyen bizalomról beszélsz? Nem jártok, nincs köztetek még semmi. Beszélgettek. Eddig, maximum haverok vagytok. Azzal ismerkedik, akivel akar. Sőt, akár randizhat is. Nem a tulajdonod.

2021. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondhatott igazat, de ezt csak az idióta Messenger/Facebook működéséből gondolom. Ugyanis totál összevissza mutatja, hogy ki elérhető és ki nem (teszteltük többször is egy barátnőmmel viccből), van hogy "kifagy" a zöld jelzés, mikor már rég nincs is ott az illető (nekem többször volt, hogy rámírtak és megsértődtek, pedig fent sem voltam), van hogy valaki fent van és mégis azt írja, hogy 5 órája nem volt fent stb.


Szerintem ne ezt nézd, ennyiből semmi nem derül ki.

2021. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem agyalsz a semmin, előbb utóbb ugyis elijeszted ezzel a viselkedéssel. Szegény srác.
2021. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Red flag-nek szokták mondani ha valakivel egy bizonyos dolog nem stimmel, jelezve, hogy menekülni kell. Jelen esetben a te viselkedésed sugározza ezt.


Nemhogy nem jártok, de még randitok se volt, csak dumálgattatok, de már a megcsalást vizionálod és hisztizel. Ha ezen nem dolgozol a jövőben, akkor csak hulladék kapcsolataid lesznek, persze te tudod.

2021. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De félreértettetek. Nem az a baj, hogy nem ismerkedhet mással is, csak azt írta hogy elaludt, nyugodtan írhatta volna hogy mással beszélgetett és ezért nem látta az én üzeneteimet. Azért nem haragudtam volna. De persze nyilván lehet hogy csak belépve hagyta. Elijeszteni nem ijesztettem el, mivel neki nem mondtam az aggályomat.
2021. jan. 30. 20:24
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ha mással beszél, ugyanúgy feldobálja ám a te üzeneteid...
2021. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ja, és az sem probléma, ha mással ismerkedik. Csak azt nem tartanám tisztességesnek, hogy több vasat tart a tűzben. Nem csak haverok vagyunk, ugyanis olyan dolgokról szoktunk beszélni ami már attól több. Nekem az a véleményem ha én odáig vagyok valakiért, akkor mással addig nem ismerkedek amíg ez az érzés fenn áll, nála pedig fenn áll, mert azt a látszatot keltette minden cselekedetével. Nem is akarom kisajátítani, tudom hogy nem a tulajdonom. Ezeket nyilván neki nem is mondom és nem kezdek el hisztizni vele. Attól magamban még rosszul eshet.
2021. jan. 30. 22:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Még nem randiztok, csak beszélgettek, és megbeszéltétek a kölcsönös vonzalmat.

Simán ismerkedhet, randizhat mással még.


Volt, hogy férjem számítógépe, telefonja ki volt kapcsolva, ő a másik szobában aludt. És elérhetőnek mutatta a messenger.

2021. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze, ismerkedhet. De attól még szerintem senkinek sem esik jól, hogy ha már érez valaki iránt, az mással jön össze. Igen, lehet hogy csak belépve hagyta, azt nem tudom. Nincs is azzal semmi baj, én csak azt szeretném ha őszinte lenne, még akkor is ha csak barátság lesz az egészből, hiszen az is bizalmon alapul.
2021. jan. 30. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!