Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem mint embert, tisztele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem mint embert, tisztelem becsülöm, tetszik, testileg is vonz de nem vagyok belé szerelmes. Bűntudatom van. Vissza hozhatom még a (hülyeség miatt) elvesztett rajongást?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 4 hónapja vagyunk együtt a párommal. Előtte akik próbálkoztak, elriasztottak, mert csak ki akartak használni. Hazudoztak, tisztességtelenek voltak, már az ismerkedős stádiumban láttam, hogy nem vesznek komolyan...És amikor már lemondtam róla, hogy lesz valaha egy normális kapcsolatom, jött Ő. Aki nem rohant le, minden nap elhívott pár óra randira, minden érdekelte velem kapcsolatban, törődött velem, nem fordult meg más lányok után, és megértette, hogy nekem időre van szükségem...

Kevés az ilyen ember, ilyennel még nem is találkoztam...Az az igazság, hogy erkölcsi kötelességemnek érzem hogy vele maradjak. Mert hisz ő csak jót tett velem, a kezem össze tehetem érte (azt leszámítva hogy nyafog meg kombinál olykor, de elnézem:D).

Különben érdekes, hogy már pár randi után belészerettem...szerelmes voltam, vigyorogtam mint a vad alma, hiányzott, sírtam, annyira vele akartam lenni, és ennek szépen fokozatosan vége szakadt, mikor elkezdett felém testileg közeledni,pedig nem akartam kiszeretni belőle, egyszerűen a múltbeli tapasztalatok miatt automatikusan elindult bennem egy önvédelmi mechanizmus...

Egyébként nagyon jó a kapcsolat, mindenről tudunk beszélni gátlások nélkül, teljesen összepasszolunk, csak annyira rossz hogy nincs már meg bennem az a rajongás mint régen:S

Kicsit előtérbe került a szex, ami persze természetes a modern felfogás szerint, de bennem meg az van, hogy azzal bizonyítja hogy igazán szeret, ha vár...

Akkor szakadt meg bennem valami, amikor megbeszéltük, hogy nekem idő kell, várni szeretnék de majd mindennek eljön az ideje, tudta hogy félek, és (érthető, mert szeret), folyamatosan felizgatott mégis, fel akart tüzelni, és sokat beszélt arról, hogy ha megtennénk csak közelebb kerülnénk egymáshoz és nem változna semmi. Erősen elkezdett kampányolni a mihamarabbi szex mellett...

Ne értsetek félre, tudom hogy szeret mert bizonyítja...de ez történt, nem tehetek róla.

Megadok neki mindent, mert megérdemli...

Bocsi, hogy hosszú lett, a rosszindulatú megjegyzés nem érdekel, hisz tudom hogy rossz szándék nem volt bennem.

Mi a véleményetek?


2011. febr. 1. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

A barátoddal értek egyet.

A szex iránti ellenérzéseid pedig valószínűleg valami múltbéli defekt hozadéka lehet.Kanos nagybácsi,apu éjszakai látogatásai stb.

Beszélgetni a barátnőiddel is tudsz,ahhoz nem kell egy férfi.

2011. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh...a szövegértést még kicsit gyakorolnod kell:)
2011. febr. 1. 01:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Szerintem ott rontottad el, hogy túl hamar jöttél össze vele. Tudod, én úgy gondolom, hogy jól ismerni kell a másikat ahhoz, hogy szerelmes lehessen belé az ember. Lásd be, hogy ez "pár randi" alatt lehetetlen. Fellángolás. Végre valaki nem rohant le, kedves, udvarias, és ez egy remek kezdő lépés, de a rajongás, szimpátia és szexuális vonzalom, még egyáltalán nem egyenlő a szerelemmel (de nem jelenti, hogy nem lehet később, csakhát így furcsa). A szexszel meg nem tudom mennyit akarsz várni? Nem mondom, hogy ne tedd, mert megértelek, csak mégis... hetek, hónapok?

19/F

2011. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát, a múltkor már úgy volt hogy kész vagyok rá...sokat pettingeltünk. De elkezdett erőltetni valamit, amit én nem akartam...pont a leglehetetlenebb helyzetben hozta elő megint, nem tudtam nemet mondani. Ez még jobban elrontotta a dolgot. Most úgy szeretném, ha jegelnénk a testiséget. Egy darabig.

2011. febr. 1. 01:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy nem írtam de másfél hónapot randiztunk, majdnem minden nap, mire elcsattant az első csók:) Aztán jött is ömlesztve minden...Szóval eleinte megadta a módját rendesen.
2011. febr. 1. 01:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ő sem tökéletes, mert nem tudott végig úgy közeledni hozzád, ahogy ez pont jó lett volna neked.

Te viszont nem tettél érte semmit, hogy a saját természetedet legyőzzed... csak engedtél az ő követeléseinek, aminek persze ez lett a hatása.

Nehéz a döntés.

Ezzel együtt azt mondom, hogy ha elhagyod, jó eséllyel soha nem lesz többé ilyen párod.

Ennél csak rosszabbat foghatsz.

2011. febr. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!