Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc éves nő leszek idén....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc éves nő leszek idén. Sem gyerekem,sem kapcsolatom. Sokszor azon gondolkodtam,nincs értelme élni. Jól szituált, szép arcú, igényes és jó alakú nő vagyok. Hiába minden. Egyedül vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk három év után. Úgy érzem, vége az életemnek. Van itt sorstársam?
2021. jan. 30. 21:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

"Egyedül vagyok. Mit tehetnék?"

Keress meg engem. Tudok megoldast :)

2021. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Jajj mit? 😅
2021. jan. 30. 21:07
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nincs még veszve semmi, még mindig jobb, mint ha mondjuk gyerek(ek)kel maradtál volna egyedül. Ilyenkor természetes érzés a kilátástalanság, de szedd össze magad, még nem késtél le semmiről.
2021. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Üdv sorstárs, én 31 éves férfi vagyok, kb. ugyanilyen feltételekkel.

Jó a szép arcot, jó alakot ne én döntsem el magamról :)

Mosolyogj és ismerkedj, bárhol ahol lehetséges. :)

2021. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
A szakítás szar, de azért a legtöbben túl szokták élni. Ha tényleg nő vagy, fogsz találni új társat. Ha még szép is vagy, és jó alakú, akkor meg pikk-pakk.
2021. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Szép arcú és jó alakú vagy ➡️ Nem leszel sokáig egyedül.

Én is 30 leszek. Csúnya arcú és lapos, gebe. Hamarosan 7 éve, hogy egyedül vagyok, még szexre sem kellek, és ez már biztos így is marad. Mit szóljak akkor én?

2021. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit sem burkolt privivadász kérdés. 😂
2021. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Regisztrálj egy tárkeresőre és válogass kedvedre..


Ja, hogy nem ismerkedsz neten.. nos akkor várd a pizzafutárt, hátha beléd szeret első látásra.

2021. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Arra akarok kilyukadni, hiába Minden,ha az ember egyedül tengeti napjait...
2021. jan. 30. 21:52
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

Nekem vannak céljaim de teljesen igazad van egyedül tényleg nem a legjobb.

Idővel majd minden sikerülni fog csak ne szomorkodj,szép próbáld meg élvezni az életet.

22F

2021. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!