Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi olyan jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi olyan jeleket küldött, amiből az jött le tetszem neki, aztán meg előttem flörtölget több nővel is, akkor nincs értelme nagyon foglalkozni vele. Jól gondolom?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Jól.
2020. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem.


Buta és fiatal vagy.


Ha előtted flörtöl, az egy trükk, ezzel akar lépésre bírni, és megmutatni, hogy mennyire kapós, így jó kan lenne beléd.


Saját példa: Próbálkoztam egy nőnél, aki folyton lepattintott. Egyszer meglátta, hogy egy másik, fullos nővel dumálok, aki megigazította a nyakkendőmet és közben mosolygott rám. A nő egyből odajött, és megkérdezte a másik nő előtt, hogy mikor végzek? Megmondtam. Mikor végeztem már ott várt a kocsijával, és hazavitt, majd 6 hónapra.

2020. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Flortolj mással te is.
2020. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy csak simán csak mindenkire rá van kattanva. És másokat jobban akarja, mert felém. nem igazán tett lépéseket.
2020. nov. 28. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd magad aki sejtető jeleket küld de közben más csaj ül be a kocsijába az igazából nem akar tőled semmit. Az ilyen tipusú emberek addig játszák ezt míg hagyod magad hülyíteni. Kezd el értékelni önmagad hogy többet ne tudjanak hülyíteni.
2020. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Sokan férfi csinálja, még úgy is hogy ott van a felesége. Több nővel is flörtölgetnek. Olyan undorító. Egyébként azt jelenti akárkivel lefekszik aki épp horogra akad
2020. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan aki mindenkivel flortol, azt nem te érdemled, hanem punci.
2020. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Exem is ilyen volt. Minden nöt hülyitett mindog korosztalytol kinrzettöl is függetlenül be akart vàgodni mindenkinél azoknàl is akikhez bottal sem ért volna amugy. Es mindenki beette mindig, hogy tetszik neki, biztos.

Volt aki fél évig kapart utàna mire leesett neki hogy nem akar töle semmit (az akkor még)baràtom.

2020. dec. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!