Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki, hogy egy férfi vonzódik e hozzám, és lenne e esélyem nála ha nem lenne felesége.?

Figyelt kérdés

Nem akarom elcsábítani, de nagyon szeretném tudni,anélkül hogy rámennék. A csávó hűséges típus, rendes ezért csak nagyon óvatosan szeretném kideríteni? Tippek?

én 32 vagyok, ő 45


2021. jan. 31. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen.

A pasiknak szinte minden nő bejön.

2021. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11es,ez azért nagyon nincs így. Csak azoknak a pasinak jön be szinte minden nő, akik még sosem voltak nővel, már bocsi.
2021. febr. 1. 16:09
 13/13 anonim ***** válasza:

Vagy akik húsz éve dugják ugyanabba a nőbe, és egy felkínálkozó 32 éves nő újdonság lenne. Ne legyél álszent.

Ha csak kívácsi vagy, akkor könyveld el, hogy tutira felpróbálna, ha nem lenne betoji. Legyezgesd a hiúságod, ha ettől jobb napod lesz.

Amúgy meg hagyd békén. Főleg, ha munkahelyi ismeretség, nagyon kínos lesz idővel, ha te futsz utána.

2021. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!