Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki, hogy egy férfi vonzódik e hozzám, és lenne e esélyem nála ha nem lenne felesége.?

Figyelt kérdés

Nem akarom elcsábítani, de nagyon szeretném tudni,anélkül hogy rámennék. A csávó hűséges típus, rendes ezért csak nagyon óvatosan szeretném kideríteni? Tippek?

én 32 vagyok, ő 45


2021. jan. 31. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha felesége van, akkor ne foglalkozz ezzel!
2021. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Túl sok ebben a "mi lenne, ha".

Engedd el, ne legyél alja.

2021. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Szabad srácoknál férfiaknál szinte minden nőnek van esélye..miert me lenne?
2021. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

3: Igen, de ő olyannál szeretné tudni, aki neki bejön.:)

Sokaknak sose viszonos, és izgatja őket a dolog, hogy na most, esetleg most, esetleg akkor végre most?...

2021. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

És mihez kezd vele #4? Ostoba liba, ha foglalt painal akarja tudni. Többszörösen bukta. Egyrészt egy foglalt pasi könnyebb préda (igen, az, főleg, ha sok éve foglalt), másrészt bár könnyű préda, de magához való esze azért van, szal, a biztos/kitapasztalt és sok szállal összekötött jót nem fogja el és veszni hagyni egy önbizalom hiányos, ezért bizonyítani akaró nőért.

Ne hozd be kérlek ide az alja nő népet. Reméljük a kérdező nem közéjük való.

2021. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit úgy érzem, hogy neked nem ez az első kérdésed.

De az fix, hogy te azt akarod tudni, hogy van-e esélyed. Pont. Tojsz a feleségre, házasságra, hűségre, te a fejedbe vetted, hogy addig násztáncolsz, amíg lesz köztetek valami.

Igazából csak azért izgat, mert nős, tudod, hogy hűséges, és nem adja oda a farkát elsőre. Küzdhetsz a farokért, mint Kossuth a házáért.

Vannak ilyen nők, nincs ezen mit szégyellni. (De, van...)

2021. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

5: "És mihez kezd vele #4?"

Leírta ő is.

Megtudja, hogy létezik kölcsönös vonzalom, amit még sosem élt át. Ennyi.

Ez nagyon komoly élmény annak, akinek még ilyen nem volt, hidd el nekem.

2021. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

#7:

32 éves, nem 12. Extrém taszítónak kell lennie, ha ezt eddig nem élte át.

2021. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne akard kideríteni. Az egod kedvéért megfúrnád a házasságát (hiába próbálod óvatosan, ártani fogsz neki).
2021. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom hihetetlen mert itt mindenki csak szigorúan fekete fehér világban él, de én tényleg nem akarok kikezdeni vele, csak tudni szeretném, hogy mégis bejönnék e neki egy másik életben.
2021. febr. 1. 10:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!