Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tetszik nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tetszik nektek a push-up melltartó egy nőn?

Figyelt kérdés

Olyan melltartó amiben sok a szivacs így felnyomja a melleket, nagyobbnak látszik.

Kis mellek esetén ilyen viseljen egy nő vagy próbáljon minél vékonyabb kosarú melltartót hordani?

Melyik tetszik nektek, mit gondoltok a témáról?



2021. febr. 1. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%
Azert tetszik a ferfiaknak, mert nem tudjak, hogy ket okolnyi szivacs.
2021. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

11: a férfiak nem vakok. Az esetek 99%-ban az ilyen cuccok ellenére pontosan megmondom, hogy milyen alkata van a nőnek. Hiába vesz fel push upot, meg alakformáló fehérneműt, meg társait, mert akkor nagyobb lesz a melle, kisebb a hasa, stb...



És legkésőbb az első közös éjszakánál ki fog derülni, hogy bizony a fél kiló szivacs által kialakított üreget semmi nem tölti ki. Jobb akkor "meglepetést" okozni annak a férfinek, aki eddig nem tudta, hogy mire számítson?

2021. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok, ellenzem a push-upos melltartót. Olyan, mint a chipses zacskó, kibontod, és csak a fele van meg. Gondolom ezt sokan hallottátok már, szerintem abszolút igaz.

Meg én büszke vagyok arra, hogy kicsik a melleim, mert az enyémek. Jó lenne, ha a nőkre nem eröltetné rá a média, hogy csak a kerek, nagy cickó a szép, és mindenki el tudná fogadni magát. A kis mellek is szépek.

2021. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%

“És legkésőbb az első közös éjszakánál ki fog derülni, hogy bizony a fél kiló szivacs által kialakított üreget semmi nem tölti ki. Jobb akkor "meglepetést" okozni annak a férfinek, aki eddig nem tudta, hogy mire számítson?”


És persze olyankor a férfi lesz a mocskos szemét, ha ezt zokon meri venni, hogy “disznó, csak a melleim kellettek volna neked”. Bezzeg ha egy pasi tömné ki az alsóját, és az első alkalomnál meg valami mikrokukac kerül elő, a nő hogy meg lenne sértődve.

2021. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

Mindig örülök, hogy kicsi melleim vannak, mert így alapból kiszűröm azokat az ilyen idióta pasikat, akik csak a nagy mellekre hajtanak...

Amúgy a push uppal sem lehet olyan sokat csalni, a legtöbb férfi simán így is meg tudja mondani, mekkora a valós méret.

2021. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

3#

Van elég magabiztosságom, nem a férfiak miatt hordok push-up melltartót hanem azért mert az a kényelmes számomra!! igen kisebb a cicim nélküle sokkal, de mire oda jutunk egy férfival ez a legkevesebb gondja hogy miben tartom a cickókat😅🤗 eddig egyetlen egy analfabétával sem találkoztam akit ez zavart volna🤷🏻‍♀️.

2021. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!