Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a pasi csak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a pasi csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, egy helyen dolgozunk. Nagyon tetszettünk egymásnak az első perctől kezdve, de utána sokat beszélgettünk és nagyon jó, bizalmas viszony alakult ki közöttünk. Én még barátnak is elfogadnám, de már nagyon szeretne velem úgyis együtt lenni. Én még várnék vele, de mi van ha elveszítem a barátságát ha nem megyek bele?
2021. febr. 3. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Akkor az a barátság annyit is ért.

Ha nem szeretnéd, ne tedd. Ha megteszed, ne az ő kedvéért legyen..

2021. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha te csak barátként tekintesz rá, akkor ne menj bele.
2021. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
ALAP, hogy munkatárssal NEM ismerkedünk!
2021. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor a konkrét szituációtól függetlenül a válasz mindig IGEN
2021. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Dolgozó nőként egyedül vagy olyan hülye, hogy hagyod magad belezsarolni a szexbe csak azért, hogy ne veszíts el egy havert, vagy segít valaki?


Amúgy ilyen gyártórosi munka? Mert más helyen több ész kell a felvételhez

2021. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés és a leirás közt semmi összefüggés nincs.
2021. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha azért elveszíted a barátságát mert nem d.ghat meg pár hétig az nem volt barátság.
2021. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg azthiszed hogy egy vezető beosztású alfa majd hetekig pitizni fog egy több szinttel alatta lévő éhenkórász nőnek anélkül hogy az bármit nyújtana akkor a vártnál is hülyébb vagy.
2021. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!