Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak ki akar használni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ki akar használni? Vagy tényleg érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

kedden csókolóztam a legjobb barátnőm pasijával, hozzáteszem, hogy az én barátom egyik legjobb haverja is a srác. nagyon fontos nekem a barátom, de most valami teljesen mást érzek a srác iránt. kedd óta is vannak jelek, meg megjegyzések, hogy én is bejövök neki, de tartok attól is, hogy csak egy éjszakára kellenék a srácnak, nem ilyennek ismerem, de mégis félek tőle. ráadásul én még szűz vagyok és a korkülönbség is nagy. eddig nagyon jó barátok voltunk a sráccal és ezután is sokat leszünk együtt, de nem tudom, hogy érdemes lenne-e feladni egy kapcsolatot és egy barátságot a srácért. ti mit tennétek? tényleg érezhet irántam hasonlóan többet mint én?

18L, 25F



2012. júl. 28. 16:35
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Tehát neked is van pasid, és a figura a barátnőd párja, és te vele smároltál. Mindketten megéritek a pénzetek...
2012. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak alkalmi lenne aztán le lennél tudva.

ez nem sok különbség köztetek.

2012. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem is csak alkalmi lenne. Később nagyon megbánnád, főleg ha ő veszi el a szüzességed.
2012. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
semmiképp nem adnám oda magamat neki elsőre. csak nem tudom, hogy esetleg egy jól működő kapcsolatot fel merjek-e bontani ilyen miatt. már a csók is fura volt. nem letámadott, hanem megtörtént, pedig nem voltunk részegek meg semmi!! az hagyján, hogy bűntudatom van, de attól tartok, hogy érzek iránta valamit, sokkal többet, mint egy barát iránt
2012. júl. 28. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
és tudod, hogy milyen a kapcsolata a barátnőddel? Vannak-e gondjaik?
2012. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
vannak bizony. nem veszekednek, meg nem feltűnő, de nagyon nem olyan a kapcsolatuk mint régen. gimi első osztályában jöttek össze, azóta együtt vannak, majdnem 9 éve!!! ők voltak egymásnak az elsők és igazság szerint ezért sem tudom, hogy most csak én lennék a friss hús a srácnak, vagy tényleg érez valamit. nagyon nagyon rég óta ismerjük egymást, mindig sok időt voltam együtt a sráccal és nagyon jól néz ki, de most meg azt hiszem, hogy már a szívemnek is tetszik
2012. júl. 28. 16:49
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj de eléggé szégyellhetnéd magad hogy kikezdesz a legjobb barátnőd pasijával. Én speciel soha se tennék ilyet még akkor sem ha nagyon nagyon tetszik. Az meg megint egy alattomos dolog h a párod barátja. Szerintem hagyd a fenébe, felejtsd el.
2012. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki sokat szenvedett egy szerelem miatt, az egy idő után eljut oda, hogy már csak a saját boldogsága érdekli. Én is így voltam. Egyébként tökéletesen igaz az a mondás, hogy a kapcsolatot nem a harmadik teszi tönkre. Az a kapcsolat, ahová be tud kerülni egy harmadik, már eleve problémás. Ezt valószínűleg nem könnyű belátni, mert mindig könnyebb a harmadikat hibáztatni. Pedig lehet hogy az is csak egy szerencsétlen szerelmes nő/férfi, nem a kapcsolat/családszétdúló szemét.
2012. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb szándékkal mondom, hogy felejtsd el! A barátnődnek nem vagy igazi barátnője, mert ha az lennél, rá sem néznél senkire, aki valaha is akár csak tetszett neki. Én ilyen vagyok az IGAZ BARÁTAIMMAL!

Ha a pasid megtudja... a helyében nem bocsátanék meg.


18/L

2012. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!