Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a bunkó srác kell neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a bunkó srác kell neki?

Figyelt kérdés

Utsó éves egyetemisták vavyunk.

Még 2.évben megismertem a suliban egy lányt,aki nagyon értelmes,szép,kedves,okos.

Egy nagyon bunkó s@ggfejjel jár..

A srác alázgatja állandóan,szanaszét bulizza az agyát, a szülei pénzelik az egyetemen,nem dolgozik stb...

Állandóan veszekednek a lánnyal,sokszor szünetre mennek,de a csaj mégis mindig visszatalál hozzá...

Tipikus nagymenő csávó,aki az egyetemet alibinek használja,hogy munka nélkül,bulikákkal,pénzelve tengethesse a napjait.

Szóval amikor szüneten voltak a sráccal,próbáltam megkörnyékezni a lányt,de soha nem sikerült,mert ezért a taplóért van oda...

Közben itt vagyok én,aki dolgozik az egytem mellett keményen,imádom amit tanulok,tisztelettel bánok a lányokkal ,nem is nézek ki rosszul,és mégis én vagyok az,akit kikosaraz.

Miért van ez? Miért mindig a bunkó menő csávó kell a lányoknak,de tényleg??

23F



2021. febr. 4. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom az egy jóképű gyerek, te meg csak egy átlagos srác vagy.

Az ilyeneknek mindent lehet, főleg ha még jók az ágyban is, amit nagy farokkal nem nehéz.

Ez a magyarázat.

2021. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
mert gyoker vagy es ilyen altalanosito kerdeseket irkalsz ki unalombol. mar ha igaz.. nem ez az elso ilyen jellegu kerdes itt, gyanitom, h fele csak kitalacio. te se vagy am jobb, ha parkapcsolatban levo lanyokra nyomulsz, csak mert SZERINTED te jobb vagy, mint a pasija. nem, nem vagy jobb egy fokkal se, ugyanolyan ontelt vagy.
2021. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan ugyanazt csinalod, mint a lany. Futsz utana, pedig rad sem hederit, pont mint a pasija ora. Ugyanazt csinalod, mint o, nem is ertem, hogyan nem tunik fel? Es nektek pasiknak meg miert mindig azok a nok kellenek, akiknek ti nem? Mert gondolom lenne rad is jelentkezo, de pontosan ugyanugy eszre sem veszed az "atlagos" noket, mert nektek meg mindig a kozossegi oldalak szerinti 10/10-es olyan vagany csajok kellenek, akiknek pedig ti nem vagytok eleg szorakoztatoak. Magatok korul is illene sepregetni, a nok kozott is vannak butak, csalfak, seggfejek, de azert a ferfiak is megernek egy miset.

Oh, es nem, nem egy irigy kielt ronda kover nokent irom ezt, mert termeszetesen ilyenkor ez szokott kovetkezni.

2021. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

Ja még annyi, hogy ismertem én is ilyet, aztán mikor kijött a koliban a zuhanyzóból, olyan farka volt mint egy lónak, akkor megértettem rögtön, honnan fúj a szél.

Vele napjában 3x szexelt a csaj, az előző sráccal meg heti 1x.

Nem is értem miért :)

2021. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Miert olyannal probalkozol, aki foglalt? Az most mindegy, hogy milyen kapcsolatban? Csak azert, mert szep es neked "jarna"? Feneket. Keress olyat, aki egyedul van.
2021. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Megérdemlik egymást, örülj, hogy ebből kimaradsz! A lány lehet szép, de nem értelmes, le kéne kapnod a rózsaszín szemüveged.
2021. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy fentebb írták, te is ugyanazt csinálod. Futsz olyan után akinek nem kellesz eléggé.


Ne aggódj, nem csak nőben van ilyen. Én is belefutottam már olyan pasiba akinek én nem kellettem, de mindig visszament a csajhoz akivel örökké veszekedtek, aki örökké feltekenykedett és csalta, teljesen kattant volt de neki mégis az a nő kellett.

2021. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

Biztos kisebb a farkad.


A csajnak se a bunkosag a vonzo tenyezo,hanem olyan vmi,amit nem latsz.

2021. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Most is ki van borulva,mert a srác nem ír neki vissza 1,5 napja...

És itt idegeskedik,ír nekem,mint barátnak..

Komolyan ez miért jó neki??

2021. febr. 7. 07:58
 20/20 anonim ***** válasza:

Mert a pasiknak miért jó mikor ugyanígy mennek a rbanck után?


Nemtől függetlenül nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel. Ne vesztegesd az időd olyanokra akiknek nem vagy elég jó.

2021. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!