Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angol férfi összejönne magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angol férfi összejönne magyar nővel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös nyelv, akkor szerintem igen. Angolt speciel nem ismerek magyar párral, de szinte minden más európai nemzetiségűt igen.
2021. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Elnélzve az angol nőket, egy átlag angol férfi álló brével rohanna Magyarországig, ha megtudná, hogy esélye van egy itteni nőnél.
2021. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
1 angol font egyenlő 406 forint
2021. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátom angol (tősgyökeres londoni) és összejött velem, egy magyarral és nem mi vagyunk az egyetlenek, szóval persze, ha szimpatikus egymás számára, miért ne?

Ha van közös nyelv, semmi akadálya nincs.

26/N

2021. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
Ideális összetétel. A magyar nő roppant hálás, hogy kiemelték a nyomorból. Az angol férfi tehát megkapja az elvárt fölérendeltséget.
2021. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen párt ismerek, az én volt férjem ír. Az ötösnek üzenem, hogy amikor megismertem, nekem saját lakásom volt itthon, neki meg összesen egy 10 éves mazdája odakint. Nem ő emelt ki a nyomorból hanem én mentem szerényebb körülmények közé ki. Óriási különbség.
2021. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
A hatosnak üzenem, hogy én az átlagról beszéltem, mely alól mindig van kivétel. Mondjuk ezerből egy. :D
2021. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. A legtöbb általam ismert vegyes páros azért jött létre mert kint dolgozott az egyik és úgy ismerte meg a másikat. Egyik angol / ír pasi sem milliomos, az egyik ír srác a feleségével még mindig az anyjáéknál lakik. És mivel éveket éltem mindkét országban, elég sok reprezentatív példával rendelkezem erre. De belőled csak a rosszindulat beszél.
2021. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem most egy skót nyomozóval jár, amióta kiköltözött, csak brit hapsikkal járt, szóval igen.
2021. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Igen, sok ilyen ismerosom van, de a nok nem elnek nyomorban nem ertem, hogy ez honnan jott.
2021. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!