Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen oka lehet egy iraki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigol20 kérdése:

Milyen oka lehet egy iraki fiúnak egy magyar lánnyal összejönnie?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, szeretem, Ő is engem, de igen sokan kavarnak és megfordult a fejemben, hogy esetleg nem-e valami hátsószándék végett kellek Neki.

21 L-24 F



2019. máj. 15. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Te egy ki duci lány vagy igaz, mert hogy az arabok az ilyesmit szeretik?
2019. máj. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az a meglepő, hogy nem, sőt, az "arab ízlés" fogalma alól eléggé kilógok. 166 cm, 50 kg vagyok.. De előttem lévő barátnője hát, hogy is mondjam, hasonlóságunk csak a szőke hajunk és kék szemünk. Amúgy vagy 120 kiló eltérés.
2019. máj. 15. 12:03
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Van egy EU-s állampolgárságod.
2019. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Fúj. Undorítóak az arabok,beteg állatok.
2019. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Bombings and assassinations
2019. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Európai vízum, állampolgárság reménye.


Amúgy ismerek pár muszlimot, és ismerek pár naív nőt, aki bedőlt a kedves, mézes-mázas, "modern" szövegüknek, és amint aláírták a papírt, minden nő megszívta ilyen-olyan módon. Viszont nem ismerek egyetlen egy ellenpéldát sem.

Érdemes lenne olvasgatnod rémtörténeteket a témában, legalább hogy ne felkészületlenül érjen a burka, meg a hasonlók. És bármennyire is erősködnek, hogy neked nem kell eltakarnod magad, meg ő nem tekint tárgyként a nőre, de. Mindenki, ők ebben nevelkedtek, ez a normális nekik, és amint nincs veszíteni valójuk, ki is mutatják a foguk fehérjét. Mint egy szekta, itt nincs olyan, hogy csak picit muszlim. Talán a kisebb szigorban megengedik magunknak az alkoholt, a házasság előtti szexet, de muszlimok maradnak.

Inkább kerüld el, ne menj bele mélyebben egy ilyen kapcsolatba.

2019. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

Minek állsz szóba egy ilyennel?

Nincs benned tartás? Vagy annyira csúnya vagy, hogy csak egy migráns jut?

2019. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
hú, én meg ismerek olyat, aki nem lépett le gyerek után, mert egyesek szerint ez a hobbijuk, sőt, mindent megtesz, hogy a legtöbbet segítse a családját...
2019. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Van pár remek opció, válassz:

- Szőke, kékszemű vagy, ez elég különleges, házasság előtt/közben arra vagy jó, hogy szórakoztasd.

- Csak a papírok miatt van veled, amint van vízum, útlevél, megpattan Nyugat- Európába.

- Tényleg veled akar maradni, mert kell a hivatalos házicseléd. Ez talán a legundorítóbb, mert ilyenkor meg is próbál átnevelni, a környezetemben sajnos erre sok "sikeres" példát láttam. Először csak ne igyál alkoholt, ne járkálj egyedül, se barátnőkkel el. Aztán persze ne öltözködj lengén, ne mutass magadból sokat, aztán ha jól csinálja, eljuttok oda, hogy a fejkendő nagyon jó dolog, te ettől igazából szabad leszel.

2019. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%
Jól mondják többen, igen, európai állampolgárság és ami azzal jár. Semmi más! Nagy ívben el kell kerülni minden sötét bőrűt, főleg ilyen téren. Magyar lány pedig megtanulhatna rendesen magyarul, mert a "nem-e hátsószándék (így egyben) végett" nem hangzik túl szépen.
2019. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!