Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb szerelmi bánatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés
A legrosszabb hogy minden nap látom és beszélek vele...
2011. okt. 27. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok. Rohadt nehéz... Ha nincs nála esélyed, próbáld elfolytani az érzést (nekem ez most -ideiglenesen- működik). És próbáld kerülni, amennyire lehet.
2011. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Az a legjobb ha hagyod a fenébe és foglalkozol mással. Majd' összehányom magamat mikor ilyen dolgokat olvasok. Máshol százezrével halnak éhen csecsemők, te meg itt sajnáltatod magadat csupán azért mert X vagy Y nem áll szóba veled. Őszintén, kit érdekel ő? Ha te emberből vagy és nem maszatból, megmutatod neki hogy nélküle is boldog lehetsz. Ha ehhez nincs akaratod, nem vagy te ember.
2011. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nutella.
2011. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Csoki minden mennyiségben, rengeteg pia
2011. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
21:33 És ha hagyom a fenébe nem halnak éhen a csecsemők, igaz?
2011. okt. 27. 22:13
 6/12 brokenbone ***** válasza:

igazad van ki a f*szt érdekelnek ilyen kérdéseknél az éhes csecsemők?ha nem dobom ki a szendvicsem csücskét afrikába jóllaknak?xd


naszóval. tölts sok időt olyan barátoddal aki fel tud vidítani, meg menj bulizni vedelj nyugodtan, ereszd el a füled mellet az: "ez nem megoldás" dumákat, lehet, hogy nem de ha nem iszol attól sem lesz hamarabb jobb szóval ki nem sz*rja le.: D

2013. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én inkább nem beszélnék vele és elkerülném de tudom h ez nagyon nehéz
2013. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Don't try so hard válasza:
100%

En evekig szenvedtem ilyennel.... Hagyd abba!!!!

A legjobb gyogymod a zene!!!!

Pl. a rockzene.ha szomoru vagy, annyi jo rock-ballada van a vilagon!! de en idovel ezt a szomorusagot, a sirast, atalakitottam duhve. Onnantol pedig mehet a zuzas, gyozd meg magadat, hogy jobbat erdemelsz, olyat aki torodik veled!!! Egy kis ido, amig kitombolod magad, majd ujult erovel kezdheted ujra. Hidd el, idovel elfelejted, es majd nevetsz rajta! :)

Nah, remelem erted ;D

2014. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem ne hallgas depis számokat,mert csak rosszabb kedved lesz,ne érezd magad rosszul miatta az ő hibája ha nem értékel...szerintem vidámabb számokat hallgass, hogy elfelejtsd a bajod:) ja és egyél sok csokit, töltsd az idődet olyan emberekkel pl. a barátaiddal akik megértenek és jó kedved lesz tőlül:D A lényeg , hogy te nem tehetsz semmiről :)
2014. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én ilyenkor nem nagyon kivánom a vidám zenéket...már próbáltam, de lehet hogy csak én vagyok hülye és másnál bejön
2015. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!