Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal magyar nőket külföldö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal magyar nőket külföldön miért gondolják örömlánynak a külső megítélésük alapján?

Figyelt kérdés

Svájci barátomnak meséltem a magyar nőkről és azt mondta hogy a legtöbb a testéből él, már több német dokumentumfilmet látott amelyek borbélyházakat mutatanak be és megszólalnak lányok benne. De ha mégse az, a külseje azt az üzenetet "sugározza" hogy valószínűleg testéből él. Ahogy az orosz, román fiatal nők is hasonló benyomást keltenek nyugaton.

Hozzátette egy átlagos német, svájci, francia nő sokkal egyszerűbb.


2021. febr. 4. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Oké.
2021. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
A magyar nők között rengeteg prosti van. Még ezen az oldalon is akad belőlük szép számmal.
2021. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdező mindig hasonló kérdéseket tesz fel csak a véleményező ismerős nemzetisége változik
2021. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ebből nem az jön le hogy milyenek a magyar nők, hanem az, hogy a barátod egy soviniszta. Ez kb az a színvonal, mintha azt mondanám, hogy a magyar, ukrán, osztrák meg német férfiaknak nemi erőszaktevő arca van. Ha ezt mondanám neked, jönnél ide gyk-rá kiirni egy kérdést arról, hogy erőszakolók-e az ilyen nemzetiségű férfiak? Nyilván nem.
2021. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Nekem voltak itt a kulföldi haverjaim. Prostikat nem de sima nőket láttak rendesen mindenhol, agyon flörtölték magukat minden jött menttel, és 1 map alatt le is irták a magyar nőket r.bancnak.
2021. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Külföldön altalában sokkal szolidabban is öltöznek a nők. Nálunk meg "háboru" van a pasik kegyeiért
2021. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Fiatal magyar nő vagyok (akit egyébként rendszeresen orosznak tippelnek elsőre), fél Európát bejártam, soha sehol nem néztek “olyannak”. Pedig a származásom sem tagadtam le nyilván senkinek. Ja és nem vagyok csúnya, trampli, zsákruhákat hordó valaki.
2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Volt egy riport 5+ éve, egy ide költöző...talán angol...mindegy...nővel.

Elmesélte, hogy egyszer, nem sokkal az ideköltözése után megkérdezték, hogy mi a véleménye a magyarokról.

Ő meg elmondta, hogy tényleg szépek, még női szemmel is a magyar nők, csak nem érti/nem tudta, hogy itt ennyi a prosti, nappal is.

Erre megkérdezték tőle a munkatársai, hogy hol lakik, hogy ilyeneket lát, majd elmondta, hogy Budán, de a városban mindenütt látja őket.

Majd a beszélgetésből kisült, hogy ő a "sima", azaz "átlag" nőket nézte prostinak, mert nem gondolta volna, hogy itt a nők, a városban, utcán, simán járnak top + miniszoknya/forrónadrág + papucs kombóban, bűn rossz sminkkel, parfümfelhőben.

2021. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Megcáfolnám, amit a kérdező állít. Svájcban élek, svájci férjjel, svájci kollégákkal és barátokkal. Soha, senki nem nézett prostituáltnak, a férjem pedig előbb harapta volna el a nyelvét, mint hogy ilyeneket mondjon, hogy a legtöbb magyar lány ilyen meg olyan, mert tudta, hogy ezzel mégha csak átvitt értelemben is, de engem is sértegetett volna.

Igen, vannak riportok és dokumentumfilmek akár Svájcban dolgozó prostituáltakról, de ott nem a magyarság van kiemelve, hanem sokkal inkább a kelet európaiság. Tehát nem csak magyar, hanem román, bolgár, cseh, szlovák, ukrán lányok is ugyanúgy nyilatkoznak.

2021. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#7: Senki nem fogja a szemedbe mondani, ne haragudj.


#8: Pontosan erről van szó. Ezt még egy nő is felfogta, gondolhatod a férfiaknak mi jár a fejükben.

2021. febr. 4. 22:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!