Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinàljak, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak, hogy komoly érzelmi ingadozásoknál ne kezdjek el sírni?

Figyelt kérdés
Alapvetően céltudatos, határozott személyiség vagyok, mindig komolyan állok a dolgokhoz. Viszont amikor erős érzelmekről van szó, egyszerűen könnybe lábad a szemem.. Barátnőmmel veszekedtünk, egy darabig tartottam magam, viszont eljött a pont amikor egyszerűen nem tudtam vissza tartani, elkezdtem sírni. Hogyan tudnám ezt megváltoztatni? Le kell szoknom erről, nem szeretnék a gyengébbik félként kiesni.

2021. febr. 5. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Kiesni? Honnan?
2021. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sírás nem gyengeség. Ha jönnie kell, akkor hagy jöjjön.
2021. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell visszatartani. Persze ha minden butaságon elsírnád magad, az zavaró lenne, de egy komoly, feszült, veszekedős helyzet közben nincs ezzel semmi gond.
2021. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól férfi egy férfi, hogy ki meri mutatni az érzéseit ha más nem, a párja előtt.

Nem kell takargatni meg elfolytani.

Ugyan viták közben nem, de szomorú helyzetekben, esetleg filmek alatt is volt, hogy könnyezett az exem.

Nem "esett ki"..

2021. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne megjátszanod magad.
2021. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől egyáltalán ne érezd azt, hogy ezzel "kiesel". Nőként mondom, ha a párom pl egy veszekedéskor vagy ha komolyabb lelki témáról való beszélgetéskor elsírja magát előttem, inkább a bizalom jelenék veszem, hogy mer előttem sírni.
2021. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pityergős voltam. De hidd el az élet olyan fordulatokat vett, hogy szinte nem is tudok sírni. Kibőgtem magam.. rájöttem csak önsajnálat...
2021. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a gyenge, aki el akarja nyomni magaban, aki nem mer gyengenek mutatkozni. Ha ez sikerul, akkor johet a gyomorfekely, magas vernyomas, vagy csak ok nelkuli feszultseg. Nekem a latszat nem er annyit.
2021. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!