Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


25 éves lány vagyok, és elkezdtem randizgatni egy 36 éves férfival. Nagyon jól kijövünk, és érdekel is mint férfi, de zavar ez a 11 év. Mi lesz ha komolyra fordul, és pár év múlva jobban kiütközik ez a korkülönbség?


Nagyon tanácstalan vagyok ebben.


Ha valakinek van tapasztalat ebben, és megosztaná, megköszönném.



2021. febr. 5. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszüleim közt 10 év volt és nagyon jól megvoltak egy 46 évig tartó házasságban ami papa halálával ért véget. Felneveltek normális felnőttekké 2 gyereket, jó volt egymással és a családjukkal végig a kapcsolatuk.


A szüleim közt 8 év van és ők is jól megvannak bő 30 éve.

2021. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Férjem 11 év és két hónappal idősebb nálam :) és nem hiszed el, én 24 voltam, amikor megismerkedtunk. Rá két hónapra összeköltöztünk. Pár év múlva esküvő, most pici babánk van. Szerintem az a fontos, hogy jól megértsétek egymást és szeressétek egymást!
2021. febr. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
itt nem gáz a 10 év, sőt.. még jó is :)
2021. febr. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinél belefér van akinél nem.

Ha csak az életkorotokat nézem,akkor ez lehetne működőképes is.

2021. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma már nem számít.
2021. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira számít, amennyire ti gondoljátok. Másnak nincs semmi köze hozzá 🤷‍♂️
2021. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5os mert mi volt régen? a szűz lány hozzáment a tehetős emberhez akinek birtoka volt :D ahhoz képest mi van most?
2021. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerőseim között 14 év van és nincs probléma. Boldogok a 4 gyerekükkel együtt.
2021. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!