Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék minél hamarabb egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy néz ki csak korombeli (20-30) legyen. Én ronda vagyok szóval a hagyományos ismerkedési szokások kilőve. Netes társkeresőkön egyetlen kedvelést sem kapok szóval az is kilőve. Mit lehet tenni ebben az esetben?
2021. febr. 7. 08:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Hova sietsz?
2021. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 noone91 ***** válasza:
83%
Mindegy hogy néz ki ? Akkor kompromisszum. Azonban készülj fel, az érzéseket sokáig nem lehet erőből kijátszani.
2021. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De mire kössek kompromisszumot, jelenleg annál a lépésnél tartok hogy kellene egy nő aki hajlandó lenne járni velem.
2021. febr. 7. 08:56
 4/23 noone91 ***** válasza:
87%

Akkor már megkötötted. Akkor mondom. Mivel foglalkozol ? Mi a hobbid ? Mivel közlekedsz ?


Ebben a három körben kell elkezdeni a dolgot. Munkahely, szabadidő, tömegközlekedés. Itt válaszd ki akihez odamersz menni, és kérj tanácsot/segítséget azzal kapcsolatban, hogy éppen hol szólítottad meg. Értsd, munka/hobbi/közlekedés. Ennyi.

2021. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem így működik, hogy te barátnőt szerzel.

Két emberen áll a dolog, kölcsönös vonzalom kell hozzá.

2021. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Vidámpark-Céllövölde-...
2021. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

"Mindegy hogy néz ki"


Nézz körül a hajléktalan szállókon.Ha van munkád/lakásod,biztos találsz valakit,csak vigyél cigit meg kannás bort.

2021. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Mi az ami miatt szükséged van barátnőre? Mit tudsz nyújtani és mi az amit elvársz tőle?
2021. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Munkahelyen minden nő foglalt, ott nem tudok ismerkedni. A korlátozások miatt nem nagyon járok sehova, nincs kifejezett társasági hobbim.
2021. febr. 7. 09:32
 10/23 noone91 ***** válasza:
96%

2-es vagyok megint.


Ezek szerint a munkahelyeden kb 2-en dolgoznak ? Én még ilyen munkahelyet nem nagyon láttam, ahol minden ő " foglalt ". Na mindegy is. Nem hiszek a tehetetlenségben, azért a jelenlegi korlátozásokat mindenként emlegethetjük, de totális izolációnak semmiképpen, hogy a személyes kontaktusokat ne lehessen elérni, ez nettó hülyeség.


Ellenben ha minden áron be akarod bizonyítani, hogy semmi nem jó, akkor feladom, tehát nem fogok megpróbálni segíteni olyannak, aki nem hagyja.

2021. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!