Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék minél hamarabb egy barátnőt?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy néz ki csak korombeli (20-30) legyen. Én ronda vagyok szóval a hagyományos ismerkedési szokások kilőve. Netes társkeresőkön egyetlen kedvelést sem kapok szóval az is kilőve. Mit lehet tenni ebben az esetben?
2021. febr. 7. 08:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

#9: ne fogjad a korlátozásokra, előtte sem volt neked! Tipikus szobapenész vagy.

Igen, az internetes ismerkedés jó külsővel működik. Elmész fodrászhoz, kozmetikushoz, veszel új ruhákat és felkeresel egy profi fotóst. Utána már lesz esélyed. De, hogy ne legyél hazug, a külsődet ilyen minőségben kell tartani.

2021. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
32%
Pénzel. Sok sok pénzel.
2021. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
Bocs kettő z.... Így dupla pénzzel.
2021. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Amúgy nem két nő dolgozik a munkahelyen de mindegyik foglalt. Meg amúgy is jól néznek ki szóval esélytelen vagyok náluk.
2021. febr. 7. 10:30
 15/23 anonim ***** válasza:
Fogod magad, elmész a Westendbe, ahol felkeresed a barátnő boltot és kiválasztod a számodra szimpatikus modellt.
2021. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen mentalitással sehogy. A "mindegy, csak nő legyen" gondolkodású férfiak elől jogosan menekül minden épeszű nő.
2021. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
1000edszer is leírom. A szerelem kspcsolat az nem olyan hogy a boltban leveszem a polcról és máris van. Van a vonzalom. Vonzalom valamiért kialakúl nem lehet erőltetni. Ronda vagy okés,változtatni nem sokat lehet,de pl netre jó képek. Belsőd fejleszthető. Azt talán könnyebb ha igazán akarod. Az erőlködés a legrosszabb amit tehetel.
2021. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Az nem gond, hogy ha én nem vonzódom hozzá, a lényeg hogy ő vonzódjon hozzám.
2021. febr. 7. 11:18
 19/23 anonim ***** válasza:
#18,leírtam a 7-es válaszban,erre le lettem pontozva.Nem érdemes nektek segíteni.
2021. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Ő miért vonzódna hozzád? Miért vonzódna egy ennyire kétségbeesett és görcsölő emberhez, amikor simán talál olyat, aki normálisan áll a kapcsolatokhoz?
2021. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!