Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok egy olyan pasihoz aki hajnali 3-kor azt kérné,hogy csináljatok neki palacsintát ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 09:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%
Azt mondanám hogy oké. De velem jön és amíg a konyhapultnál állok, ő végig mögöttem áll és a farka bennem legyen! Ha pedig a sütés végére nincs meg az orgazmusom, én eszem meg a palcsit! 😁
2021. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
Elhajtanám az anyjához palacsintázni. :)
2021. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
60%
#11 az korrekt :D
2021. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehetetlen, de ahhoz azért neki is tudnia kell valamit...
2021. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem miért lettek azok lepontozva akik arról vélekednek, hogy csinálnának...
2021. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%
Én csináltam hajnal 3kor a pasimnak palacsintát. És szívesen tettem. De olyan is volt, hogy én kívántam meg egy hamburgert, és képes volt éjjel kocsiba ülni és hozni nekem, pedig tudta hogy két falatnál többet nem eszem belőle. Szerintem ha szeretjük a másikat, akkor ezek nem lehetnek terhek. :)
2021. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
85%
Megmondanám, hogy ha éhes, egyen, amit talál a hűtőben, engem meg hagyjon aludni, mert reggel melóba kell mennem. Majd másnap meló után lehet, hogy csinálok neki palacsintát, de ha neki hamarabb kell, akkor csináljon magának.
2021. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
Én hajnali 3-kor alszom, tehát ha ezért megpróbálna felkelteni, akkor lehet, hogy félálomba odaütnék egyet.
2021. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha eppen vicces kedvemben lennek es nem lennek faradt, hetvege lenne, akkor mondanam, hogy jolvan, jojjon, sussunk egyutt 😃

Mas esetben valoszinuleg kirohognem es azt hinnem alvajar vagy almaban beszel.

2021. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%
Mondanám neki, hogy én 3 db. nutellásat kérek. Köszi!
2021. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!