Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen férfiről tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen férfiről tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Eddig csak 1 párkapcsolatok volt még tini koromban (16 évesen). Ezért szeretnék kérni, tőletek pár véleményt, tapasztalatot.

Kezdem az elejétől. Van egy fiú, akivel egy egyetemre járunk. Nekem ősz eleje tájékán egy kicsit tetszett, azóta már más tetszik, vele szemezgettünk is.

Szóval az a fiú (nevezzük Alfrédnak) aki tetszett nekem ősz elején, annak a haverja rám írt tegnap délután, hogy Alfrédnak szimpatikus vagyok és írjak rá. Mert hogy szívesen megismerne. Nekem is szimpatikus. Csak számomra kissé érdekes, hogy a haverjával üzent, hogy keressem fel. Lehet, hogy én vagyok berögzült gondolkodású, de nem úgy van hogy neki illene felkeresni engem és nem üzengetni? Vagy ezzel így semmi probléma?


(helyesírási hibákért elnézést, igyekeztem kijavitani, csak a telefonomon be van kapcsolva az autocorrect)



2021. febr. 10. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írnék, ne a haverjával üzenjen, ha szeretne valamit. De ez csak az én véleményem. :)
2021. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Sztem szarnyseged akar lenni a haverja, alfred meg egy puhapocs
2021. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Besz@ri Alfréd 😃
2021. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Vagy lehet a haverja kerítőt játszik és Alfréd nem is tud rólad :)
2021. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Vagy csak észrevette, hogy tetszik neked, tudja, hogy Alfrédnak nem jössz be, és azért akarja, hogy ráírj, mert szívatni akar. Aztán Alfréddal együtt jót röhögnek rajtad.
2021. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj vissza annak a havernak, hogy ha Alfréd akar tőled valamit, mondja el ő.
2021. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haver csak segíteni akar, megalapozni az ismerkedést. Ha meg akar ismerni akkor írjon neked Alfi :)
2021. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól írtad, fiú. A férfiak tudnak maguktól ismerkedni és nem kell más,aki helyettük is megteszi.
2021. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Alfréd haverját kb 5 éve ismerem. Nem olyan, aki szivatna ilyennel.

Ha vissza ír, akkor megkérdezem tőle, hogy miért nem ő ír rám. De amúgy, van igazság abban amit mondtatok páran. Hogy, lehet, Alfréd nem is tudja azt hogy rám írt a haverja...

2021. febr. 10. 12:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Nehogy ráírj! Alfréd nagyon gáz, ha ez tényleg úgy történt, ahogy a haver elmondta.

Nehogy már te udvarolj neki.

2021. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!