Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett volna a helyes cseleke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett volna a helyes cselekedet? Virágot nyújtott felém?

Figyelt kérdés
Szóval az történt hogy a pasi mondta a tali végén hogy van itt nekem valami. Már régről ismerem de nem tudtam hogy udvarlási szándéka van. Vörösrózsát nyújtot felém, én viszont nem akarok tőle semmit, csak barátok vagyunk de nagyon szeretem és ezt nem akarom veszni hagyni. Mi ilyenkor a helyes? Mondtam neki ott akkor hogy figyi ez nem jó így, de ilyen esetben mit kell kezdeni a virággal? Ha legközelebb ilyenbe futok cak azért kérdem.
2021. febr. 11. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Elfogadod a virágot, megköszönöd és elmondod, hogy te mit érzel és mit nem. De ez annyira alap szerintem.
2021. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor virágot minden esetbe el kell fogadni? Úgy illik?
2021. febr. 11. 11:59
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Egesz végig hogy tudta rejtegetni a virágot?
2021. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Autó
2021. febr. 11. 12:07
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Sosem értettem a fajtádat.

Mi a tökömnek jöttök el találkozókra, ha nem akartok semmit???

2021. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, átveszem, megköszönöm és kész.

Ha elkezdi mondani, hogy ő mit érez és választ vár, akkor megmondom, hogy bár szeretem, de csak barátként.

2021. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%
5# Ego boost és figyelemhiány. Jól esik neki hogy valaki simogatja a hiúságát.
2021. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7.-nek.


Ezzel nincs gond, de vajon belehalnának, ha utána kapnának 1 patront?

2021. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék. Inkább csak nők írjanak
2021. febr. 11. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kell fogadni, mert az nagyon szanalmas, hogy a viraggal menjen haza. Igy is, ugy is csalodott, amin te nem tudsz segiteni. De mivel nem gyuru, vagyontargy, bantobb el sem venni a viragot.
2021. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!