Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, aki tetszik, és épp most, mikor már végre kezdett alakulni köztünk a viszony, nem mértem fel a súlyát a cselekedetemnek és nagy hibát vétettem. Több lenn. Szerintetek hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, van egy focicsapat akinek szurkol, ott voltak a bundesliga meccsen, de kikaptak 3-1-re, és amikor még 3-0 volt az állás, írtam is, hogy "3-0?? Te ennek a csapatnak szurkolsz? :D". Aztán mikor megjöttek, még ki is nevettem a vereségüket. De mert engem annyira nem érdekel a toci, hogy nem tudott megérinteni, plusz ha máshová költözik, másik csapatnak szurkol, szal vicc az egész... Na mindegy, de neki meg antipatikus lehettem nagyon-nagyon, meg van rám sértődve, be van rágva. Mikor megjöttek, csak nevettem, ő meg csalódottan, lemondóan ingatta a fejét, a lelkébe gázoltam.
2018. nov. 25. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Elmúlt 8 éves? Akkor tudnia kell feldolgozni egy ilyen eseményt az életében. Ha ebből probléma születik, én meg sem fontolnám vele a kapcsolatot, mert gyerekkel nem járok.
2018. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem lesz egyszerű. Most itt nem is az a lényeg,hogy kikapott a csapat, vagy hogy ilyen pitiáner dologból ekkora ügyet csinál, ez az ő hülyesége. Neked viszont semmiképp nem szabadott volna ezt így lekezelni, mármint ha ő tényleg fontos neked, akkor a hülyeségeivel együtt kell elfogadnod. Egy férfit a legjobban úgy lehet kiábrándítani, ha lekicsinylően bánsz vele,kineveted, viccet csinálsz belőle. Legalábbis ha velem egy nő így viselkedik már az ismerkedés elején, akkor én ugyan nem sértődöm meg, nem haragszom, de onnantól csak haverként tudok rá tekinteni, mert ha egy nőn nem érzem azt, hogy tisztelne, akkor nem tudok rá nőként tekinteni.
2018. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Egy focimeccsről beszélünk és egy hisztiről, amit egy ovis kislány csinál. Tisztelet? Ne röhögtess, kérlek!
2018. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Oh jajjj...szerintem hagyd ezt a kisfiút, keress egy férfit!
2018. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Férfiként javaslom, hogy komolyabb emberekkel kezdj
2018. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!