Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok Valentin napon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok Valentin napon, most hogy sehova se lehet menni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 19:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Mi kivettük a hétfőt és a keddet is, de meg vagyunk lőve, mert ilyen hidegben még kirándulni se lehet menni. Pedig szabadidőnkben azt szoktuk... Uszodába is szívesen mennénk, vagy egy romantikus hétvégére vagy étterembe, de azt már nagyon régóta nem lehet.
2021. febr. 12. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is várnék ötleteket. A covid előtt másra se vágytam, mint békében otthon kuckózni, de most már rosszul vagyok tőle...
2021. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hat én azt tervezem, hogy főzök ünnepi kaját és mellé sütök sütit. Nyitunk egy üveg bort. Összebújunk, beszélgetünk. Ennyi elég is a meghitt hangulathoz.
2021. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Mit, mit? Pezsgo, finom kaja, bugo gerlepar.
2021. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Csinalunk kozos vacsit, bor, film
2021. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Vettem egy rafaellot es egy doboz ovszert
2021. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

A parom dolgozni fog, en meg reggel mar elkezdek fozni,mosni,takaritani, mire hazajon minden szep legyen.

Netflix, egy kis pezsgozes.. felveszek valami szexi fehernemut

2021. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Kicserélem a hátsó gátlókat a kocsin, aztán vasárnap elmegyünk anyámékhoz a gyerekekkel. Feleségemnek vettem egy bonbont, majd megesszük közösen.
2021. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Forró habfürdő, egy üveg rozé/fehér bor, valami romantikus film és sírok amiért szingli vagyok :D Jaaa, nem :D inkább Halálos iramban maratont tartok :DD
2021. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!