Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, ha rámjött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, ha rámjött a hasmenés egy kicsi lakásban a pasim szüleinél?

Figyelt kérdés
Ma mutatott be engem nekik... Már reggel is fájt a hasam de azt hittem elmúlik majd. Aztán pont hogy mikor náluk voltunk akkor nagyon becsikart és képtelen voltam nem elmenni. Hasmenés lett belőle. Kellemetlenül éreztem nagyon magamat utána.

2021. febr. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Legközelebb vegyél be széntablettát vagy valami ehhez hasonlót.


Nagy lakásban nem probléma amúgy (előny, ha van ablak a fürdőszobában), de kisebben ahol minden kihallatszik - "szar ügy".

2021. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Intelligens embereknél ez úgy van, hogy tudják, hogy a másiknak van bélműködése, ami nem mindig funkcionál tökéletesen. Szóval, ha ki is hallatszott, akkor sincs semmi.
2021. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mi mást tudtál volna tenni?

Vagy bekakilsz, vagy kimész. Te a jót választottad.

Felnőtt emberek, kész. Meg kell érteniük, mert ezer meg egy oka lehet. :)

2021. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene, hogy egy surmó idegen a wcmet használja.
2022. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!