Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámjött a hasmenés az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámjött a hasmenés az egyik találkozón. Kínosan érzem magam. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Moziba mentunk, és a film alatt jött rám, raadasul viszonylag az elején. Eléggé lehetett ráadásul hallani, hogy mozognak a beleim, barátnőm meg is kérdezte, hogy minden rendben-e. Na akkor azt kívántam, bárcsak lelőttek volna, nagyon kínos volt. A film alatt 2x kellett kimennem. Utána átjött volna a barátnőm hozzánk, nálam aludt volna, de mondta h inkabb hazamegy, ha nem erzem jól magam, nem akar kellemetlen helyzetbe hozni. Kínos kínos kínos. Ez tegnap volt, azóta nem is beszeltunk. Tegnap mondtam neki, hogy ma felhívom, de nem merem :/
2014. nov. 20. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ne hívd fel soha többé...
2014. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezmiez már? ilyen gyenge kamut rég olvastam már...
2014. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem volt olyan, h elmentem a csajhoz lakásra, aztán 10 percenként kellett mennem wc-re "pisilni", mert olyan szinten rámjött a finghatnék, h azt szavakban nem lehet kifejezni.

Szal be a wc-be, fél perc várakozási idő, majd lehúz, közben meg a zajt kihasználva olyanokat engedtem, h attól féltem a nadrág leszakad.

Semmi nem lett belőle, de azért nem kell ellazázni se.

2014. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%
Istenem, hány évesek vagytok?
2014. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Hany eves vagy? Biztos fiatal ha egy ilyen fosos dolgon aggodsz.
2014. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
amíg így nem jársz addig minden feledhető: [link]
2014. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne butáskodj. Hívd fel hisz megígérted.
2014. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szar ügy, de ismerős. De ha normális a csaj, megérti, és nincs ebből para, ha meg nem normális akkor úgyis mindegy.
2014. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 intrepid ***** válasza:
52%
#6. Azt hitte a liba, hogy csak egy sunyi szellentés lesz. Megszívta.
2014. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez ciki???Nyugodtan hívd fel,nincs ebben semmi!Ma már jobban vagy,nem is kell erről tovább beszélni:D
2014. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!