Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeretik a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretik a nők, ha egy férfinak ilyen kocsija van?

Figyelt kérdés

Itt van:

https://www.youtube.com/watch?v=b3BLZnoL9iA&feature=emb_title


Ui: Tudom, nem ez a fontos egy kapcsolatban blabla, de azért kíváncsi vagyok.


2021. febr. 14. 05:14
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Na ezt a választ vártam, amit a 20-as írt. 😀
2021. febr. 14. 07:05
 22/34 A kérdező kommentje:
Persze lepontozza a sok balphasz
2021. febr. 14. 07:06
 23/34 anonim ***** válasza:
61%
Én azt szeretném, ha nekem lenne ilyen kocsim, hogy másnak milye van az engem nem érdekel.
2021. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
49%

Az autóddal egyébként nincs semmi baj. Ha azt nézzük, Swift,F astra, 3-as Golf még mindig ezerszámra fut a fiataloknál.


A baj itt maximum az, hogy sok lány nincs tisztàbán a pénzzel, a pénz értékével. Van és kész, és legyen minél több. Más lényegébe nem is szàmít.

Megvehető árucikkekké degradálják magukat, majdnem ott lóg rajtuk az árcédula, hogy ennyibe kerül a cicim, a popsim ha az enyémet akarod.

2021. febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
24-es ezt szétadom :D
2021. febr. 14. 07:26
 26/34 A kérdező kommentje:
De a 23-as is rávilágít a lényegre. Sok ember még ezt sem engedheti meg magának, főleg Magyarországon. És azért mert ilyen vagy olyan az autóm, attól megfelelő egzisztenciával rendelkezem ahhoz, hogy fent tartsam a kocsit, a megélhetésem és egy hölgyet elvigyek oda, ahova csak szeretné. Ha lenne barátnőm, örömmel vinném moziba, megcsináltatni a műkörmét, étterembe, bárhova. Tudom most a covid miatt ez korlatozva van, de általánosságba mondom. De az ilyenek nem kellenek senkinek csak h több milliós legújabb kocsija legyen. 😀
2021. febr. 14. 07:31
 27/34 anonim ***** válasza:
75%

24es vagyok.

Majd ha kinyitnak a szórakozóhelyek, leparkolok a kocsid mellé nagybátyám Wartburg-jával. Aztán egyből feljavulnak az esélyeid. 😃😃

2021. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
100%

Vicc vagy kérdező 😅 Aki azt írja h ősrégi sz*r, az már egyből pénzéhes ribi.

De azért leírtad, h kB a lányoknak akarsz imponálni vele. Ha lányoknak akarsz imponálni, akkor cseréld le egy újabbra, és ne tegyél fel itt idióta kérdéseket.

Férjemnek 7es bmwje van, eszébe nem jutott volna a kocsijával villogni bárhol is... A férfi itt kezdődik ;) 26/N

2021. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem tökre nem érdekel, de valóban vicces kérdező, hogy aki leírja hogy szar, az micsoda kva, aki azt mondja jó, azzal közlöd hogy "na ezt a választ vártam". :D

28as teljesen jól összefoglalta.

2021. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
73%
Az enyém akár még lehet egy korosztály is a csajjal!(92-es W124 Merci):):)
2021. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!