Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy társasházban, az anyámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társasházban, az anyámmal szomszédos lakásban élek. Most akkor én anyámmal lakom, vagy nem?

Figyelt kérdés
10 éve, válásom után költöztem ide albérletbe, és mikor eladó lett a lakás, megvettem. Anyám kb. 3-5 alkalommal volt itt (mikor valamiért áthívtam), magátol sosem. Az erkélyek ellentétes oldalom vannak. Covid előtt heti egyszer mentem át egy-egy órára, hogy mi újság, ha már szomszédok vagyunk, és mégiscsak anyám, ugye. Nyilván dolgozom, önellátó vagyok, anyám gyerekkoromban mosott vagy takarított rám utoljára. Viszont, ha egy fickó az anyjával lakik, akkor az gáz. Érdekelne, hogy ez így minek minősül?
2021. febr. 14. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem. Mi nem egyértelmű ezen?
2021. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

"az anyámmal szomszédos lakásban élek"


Te tényleg annyira retardált vagy, hogy egy ilyen kijelentés után nem tudod eldönteni, hogy anyáddal élsz-e,!

2021. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amíg nem nyitjátok egybe a két lakást, addig nem. Azt sem értem, hogy merült ez fel benned egyáltalán.
2021. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
10-ből 9 nő ki fog röhögni/lelép.
2021. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért tenné? Sosem vizslattam végig a lakók névsorát, hogy lássam, van-e a házban rokona a pasimnak.

Nekem a szomszéd lakás oly mindegy, ha tiszteletben tartják a határokat (és itt a mama normálisnak tűnik ez alapján). Plusz: nekem pl. van lakásom, nem volnék rákényszerülve, hogy a férfinál találkozzunk / éljünk, emiatt sem érdekelne.

2021. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Vannak anyák, akik ennél nagyobb távolságból is képesek ilyesmire, szóval simán el tudnám képzelni, hogy a szomszédos lakásban lakó anyuka átjár a fiacskájához takarítani, rendezkedni, bevetni az ágyat, a fiúcska meg anyához napi 2-3-szor enni. Ilyen esetben a különálló lakás hiába lakás, akkor is csak gyerekszobaként funkcionál, és az illető gyakorlatilag igenis az anyjával él.


Mivel nálatok ez nincs, így nem. Nem az a lényeg, hogy meglegyen a lakóhelyeitek közt x méter fizikai távolság, hanem hogy leválás megtörtént és önellátó vagy.

2021. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes (Hazug?) válaszok...


Máskor mindig azt írják a hasonló kérdéseknél, hogy még egy utcában sem laknának az anyóssal.

2021. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Vagy ezek szerint az összes többi szomszéddal is együtt élsz?

Utolsó! Elég gáz, hogy nem vagy tisztában a hazug szó jelentésével. A kérdés nem az volt, hogy milyen közelségben élnénk az anyóssal,hanem, hogy a kérdező együtt él-e az anyjával. Tényleg ennyire egysejtű vagy, hogy nem sikerült értelmezni?

2021. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.-nak.


De én a LÁNY fejével gondolkodom! A lány menekülni fog, ha megtudja, hogy az ajtó mögött ott van a srác anyukája, 6 méterre, 0-24-ben.

Főleg, ha kulcsot is kap, biztonsági okokból.

2021. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem éltek együtt, de egy felnőttek közti kezdődő kapcsolatban ez azért felvet kérdéseket. Ha ezek a kérdések tisztázásra kerülnek, mint itt feljebb, akkor semmi gond ezzel.

Voltam így valakivel, ő a szülei szomszédjában lakott. Nem jártak át, ha nem kellett, de azért követték minden mozgásunkat. :D Sokat főzött is az anyukája ránk. Összességében ők kedvesek voltak és nem tolakodók, így semmi bajom nem volt a helyzettel.

Nagyon fura volt, hogy viszonylag a kapcsolatunk hajnalán bemutatott már a párom a szüleinek, nehogy véletlenül fussunk össze. Ez kicsit visszarepített a tini korba, de ezen felül semmi hátrány.

2021. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!