Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az átlag polgárnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az átlag polgárnak a társasházban, az utcában, a szomszédos utcában lévő szép ellenkező neműekkel pár hét alatt megismerkedni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Úgy, hogy felkelted az érdeklődését valamivel és elkezdtek beszélgetni, a többi pedig jön magától.
2017. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

felejtsd el.

mindenki valakié.

pláne amíg így fogalmazol..fogadok egy kocka vagy, aki azt várja h mikor csönget be hozzá wowozás közben egy fullos nő, hogy tegye már magáévá...

2017. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hol és hogy találod meg őket egyáltalán, hogy fel tudd kelteni az érdeklődésüket, és ezt hogyan gondoltad?
2017. ápr. 16. 13:30
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó második akkor te állj hozzá mindenhez és mindenkihez negatívan és trollkodd tele a fórumokat ahelyett, hogy normális építő ötleteket mondanál.
2017. ápr. 16. 13:31
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem úgy sikerült, hogy eltűnt a cicánk. Az egész szomszédságot megismertem egy nap alatt, amíg körbe-körbe rohangáltam, mert kiderült, nálunk mindenki állatbarát :D 10 éve élek a környéken, de korábban sose beszélgettem a szomszédokkal, elvoltam a saját kis világomban.

Egyébként bármilyen indokkal lehet beszélgetést kezdeményezni.

2017. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#3 oda mész hozzá egy fals kérdéssel, témával kapcsoltban és beszélgetsz vele! Te vagy a pasi, tied a kezdeményezés!
2017. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hol és hogy találod meg őket? Le is írtad, hogy az utcán és a szomszédban, lépcsőházban, amikor épp mész suliba/munkába.

Beszélgetést kell kezdeményezned, ez nem vitás, máshogy nem fog menni.

Pl a lépcsőházban naponta találkozol egy bizonyos lánnyal, akkor elkezdesz köszönni neki, majd megdicséred, hogy milyen csinos, jól fog esni neki, hidd el. Aztán meghívod kávézni, nem nagy durranás

2017. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az utca általában üres, vonzó ellenkező neműektől amikor megyek-jövök. Lépcsőházban is van, akivel csak körülbelül félévente vagy egy évente találkozom egy sietés közbeni köszönésre. Azt se tudom pontosan a házban kik laknak. Meg ha bókolsz egy idegen vagy 1x látott ellenkező neműnek a lépcsőházban vagy az utcán h milyen helyes/szép és megkérded hogy van-e kedve meginni egy kávét, honnan tudod van-e partnere az az egymás mellett elmenős néhány mp alatt?
2017. ápr. 16. 13:58
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

#8 tilos vadidegen nőnek bókolni, akivel még semmi vonzalom, ismeretség nincs köztetek! Beszélgess velük hátsó szándék nélkül! ez egy játék, aminek nincs díjazása.


Ha nem találkozol velük, és szóba se tudsz állni velük, akkor nem s tudsz megismerkedni velük. Tehát a kérdésedre a válasz az, hogy sehogy nem tudod őket elérni!


Keress olyat aki elérhető!

2017. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondtam, hogy egy vadidegen lányt szólíts le, mert ő akkor se megy el, ha szimpatikus vagy neki, mert nem ismer. Olyanra gondoltam, akiket naponta látsz és tudja, hogy ott laksz.

Van egy tuti módszer. Keress olyan lányokat, akikkel azonos az érdeklődési körötök. Hogy találsz ilyet? Biztosan van hobbid, és elmész olyan helyekre, ahol aktívan űzik a te hobbid és oda jársz folyamatosan. Egyrészt nem megterhelő, mivel a hobbid és szereted, másrészt lányok is lesznek ott és velük elkezdesz beszélgetni, majd meghívod valahová és a többi megy magától, harmadrészt adott egy dolog, ami közös bennetek, jó alap egy kapcsolathoz.

2017. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!