Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy nő mikor tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nő mikor tud felnézni egy férfira?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 14:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szerintem fontos dolog egy párkapcsolatban, hogy a nő felnézzen a férfira.
2021. febr. 14. 14:59
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Amikor azt látja, hogy valamilyen külső vagy belső tulajdonságban a férfi egyrészt jobb őnála, másrészt pedig úgy általában is jó.


Ezt nagyon sok minden kiválthatja. A férfi gazdag, a férfi a munkájában sikeres, a férfinek nagyon jó kommunikációs és szociális érzéke van, a férfinek nagy ismerősi köre van, a férfi nagyon kigyúrt, a férfi magas, a férfi tökös és magabiztos, stb-stb. Ezer oka lehet, hogy egy nő mitől érzi, hogy fel tud nézni a férfira.

2021. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Én az intelligens, kulturált férfiakat tudom értékelni. Azt, aki egy jellem. De kinek mi jön be.
2021. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy férfi is.

Egy ferfi is fel tud nézni egy masikra. Hasonlok miatt.

2021. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Itt mosdt szögezzük le, hogy a nők között is rengeteg a szellemi mélyröptű. Ebből kiindulva van nő, akinek az is elég, ha a pali agresszív. Van olyan is, akinek az intelligencia a vonzó. Mindegy mi, csak tűnj ki vmivel a tömegből. Csak hát ez a vmi kompatibilis legyen a pároddal.
2021. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Hellmano ***** válasza:
89%
Rám általában mindenki felnéz, bár én 204 cm vagyok... :D Na jó ez a vicc része. A komolyabb része, hogy legyen magabiztos egy férfi, tudja mit akar, hogy a nő érezze magát biztonságban mellette, tettekkel, cselekedetekkel is támassza ezeket alá. Olyan példát mutasson, hogy az pozitív dolgokat váltson ki a női személyből. Ezeket is többféle módon lehet elérni stb.
2021. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Én akkor nézek fel a férfiakra ha magasabbak nálam :D

De ha átvitt értelemben mondod akkor nem tudom, mert én bármilyen tulajdonságuk ellenére minden embert magammal egyenrangúnak tekintek. Ha egy nő ilyen akkor nem tudod elérni semmivel, hogy felnézzen rád, akkor olyan típusú lányt kell keresned eleve mint akikről a kettes ír.

Nagy szerencséd van, hogy szoktak ilyet mondani a lányok, hogy "fel akar nézni a ferfira" akkor mérget vehetsz rá, hogy összepasszoltok, csak az ismerkedés elején kérdezd meg a nőtől, hogy mit keres a kapcsolatban.

2021. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tudok felnézni egy férfira ha intelligens, tájékozott, művelt és talpraesett.
2021. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Ha magasabb nála🤣
2021. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

9-es lepontoztalak véletlenül, bocsi

Utálom hogy nem lehet visszavonni ezt a szart.

2021. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!